porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy nowa seria serialu OJCIEC MATEUSZ? Ile sutann i rowerów zużył ksiądz-detektyw?

Ekipa serialu OJCIEC MATEUSZ zakończyła właśnie zdjęcia do kolejnej, 10. już serii. Tym razem Artur Żmijewski nie tylko gratytułowego bohatera, ale też reżyseruje serial.

ojciec mateusz dodano: 18.07.2013 13:57

Czy doktor Zosia z Na dobre i na złe rozwiedzie się z doktorem Kubą Burskim?

Dopiero w jednym z odcinków "Na dobre i na złe", które zobaczymy w listopadzie 2011, pojawi się ponownie doktor Burska (Małgorzata Foremniak, 42 l.). Zosia wróci z Australii. Kuba nie chciał wracać razem z żoną do Polski. Zapewne zatem parę sympatycznych lekarzy z Leśnej Góry czeka rozwód. Czy Burscy się rozstaną?

doktor Kuba dodano: 14.09.2011 10:02

Geneza grzechu: co wiemy o nowym programie, w którym wystąpi Artur Żmijewski?

Artur Żmijewski wystąpi w nowym programie telewizji ID. Będzie narratorem, prowadzącym i przewodnikiem po grzechach... Przeczytaj, o czym będzie opowiadał nowy program.

Geneza grzechu dodano: 21.05.2015 10:42

Ulubione seriale Polaków. Dlaczego lubimy oglądać serial "Ojca Mateusza"?

W czołówce najchętniej oglądanych polskich telenowel jest serial "Ojciec Mateusz" jest w obok "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". Zobacz dlaczego Polacy tak chętnie oglądają serial o księdzu z Sandomierza?

Barwy Szczęścia dodano: 26.12.2011 10:45

Premiera: "Oszukane". O czym jest ten film? Czy warto go obejrzeć?

„Oszukane” to nowa produkcja TVN oparta na prawdziwej historii. Film porusza trudny temat podmiany dzieci w szpitalu. Dowiedz się więcej.

ewa skibinska dodano: 09.05.2013 07:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

Artur Żmijewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Artur Żmijewski. Wszystko na temat Artur Żmijewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.