porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy nowa seria serialu OJCIEC MATEUSZ? Ile sutann i rowerów zużył ksiądz-detektyw?

Ekipa serialu OJCIEC MATEUSZ zakończyła właśnie zdjęcia do kolejnej, 10. już serii. Tym razem Artur Żmijewski nie tylko gratytułowego bohatera, ale też reżyseruje serial.

ojciec mateusz dodano: 18.07.2013 13:57

Czy doktor Zosia z Na dobre i na złe rozwiedzie się z doktorem Kubą Burskim?

Dopiero w jednym z odcinków "Na dobre i na złe", które zobaczymy w listopadzie 2011, pojawi się ponownie doktor Burska (Małgorzata Foremniak, 42 l.). Zosia wróci z Australii. Kuba nie chciał wracać razem z żoną do Polski. Zapewne zatem parę sympatycznych lekarzy z Leśnej Góry czeka rozwód. Czy Burscy się rozstaną?

doktor Kuba dodano: 14.09.2011 10:02

Geneza grzechu: co wiemy o nowym programie, w którym wystąpi Artur Żmijewski?

Artur Żmijewski wystąpi w nowym programie telewizji ID. Będzie narratorem, prowadzącym i przewodnikiem po grzechach... Przeczytaj, o czym będzie opowiadał nowy program.

Geneza grzechu dodano: 21.05.2015 10:42

Ulubione seriale Polaków. Dlaczego lubimy oglądać serial "Ojca Mateusza"?

W czołówce najchętniej oglądanych polskich telenowel jest serial "Ojciec Mateusz" jest w obok "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". Zobacz dlaczego Polacy tak chętnie oglądają serial o księdzu z Sandomierza?

Barwy Szczęścia dodano: 26.12.2011 10:45

Premiera: "Oszukane". O czym jest ten film? Czy warto go obejrzeć?

„Oszukane” to nowa produkcja TVN oparta na prawdziwej historii. Film porusza trudny temat podmiany dzieci w szpitalu. Dowiedz się więcej.

ewa skibinska dodano: 09.05.2013 07:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Artur Żmijewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Artur Żmijewski. Wszystko na temat Artur Żmijewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.