porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KSW 22. Z kim będzie walczył Paweł Nastula?

Paweł Nastula poznał rywala, z którym zmierzy się w walce wieczoru na gali KSW 22. Legendarny judoka, mistrz olimpijski z Atlanty, będzie się bić z Kevinem Asplundem. Waleczny i twardy Amerykanin nosi pseudonim Beton. Czy Polakowi uda się go skruszyć? Mówimy, kim jest rywal "Nastka".

beton dodano: 04.03.2013 14:29

KSW 22. Jakie są kategorie wagowe w KSW? W jakiej kategorii wagowej walczy Nastula?

Zawodnicy KSW walczą w różnych kategoriach wagowych. Jakie wagi rozróżnia się na KSW? 16 marca w warszawskiej hali Torwar odbędzie się, kolejna już, 22. edycja KSW. Walką wieczoru będzie pojedynek Jana Błachowicza z Goranem Reljiciem oraz pojedynek Pawła Nastuli z Kevinem Asplundem. W jakiej kategorii wagowej będą walczyć zawodnicy KSW?

kategorie wagowe dodano: 11.03.2013 15:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

Asplund szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Asplund. Wszystko na temat Asplund na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.