porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są przyczyny katastrofy lotniczej w San Francisco? Czy zawinił człowiek?

KATASTROFA LOTNICZA w USA. W San Francisco podczas podchodzenia do lądowania rozbił się samolot południowokoreańskich linii lotniczych Asian Air. Na pokładzie znajdowały się 303 osoby, w tym 291 pasażerów. Jakie są przyczyny katastrofy w San Francisco? Czy zawinił człowiek?

wina pilota dodano: 07.07.2013 11:15

Kiedy jakieś wydarzenie uznawane jest za atak terrorystyczny? Na jakiej podstawie to następuje? Czy w Burgas doszło do ataku terrorystycznego?

Na lotnisku w Burgas doszło do wybuchu autobusu z izraelskimi turystami. Minister spraw wewnętrznych Bułgarii poinformował, że doszło do ataku terrorystycznego. Kiedy jakieś zdarzenie może zostać uznane za atak terrorystyczny?

akt terroru dodano: 18.07.2012 18:51 | odpowiedz (1)

Malijski muzułmanin Lassana Bathily - kim jest francuski bohater?

Bohaterski czyn pracownika paryskiego sklepu, 24-letniego Lissana Bathily'ego zdominował media. Czym sobie zasłużył na miano bohatera? Dlaczego jest o nim głośno?

Charlie Hebdo dodano: 11.01.2015 16:36

Jak media uczciły redakcję Charlie Hebdo?

Zamachowi w Charlie Hebdo poświęcone są czwartkowe wydania najważniejszych francuskich dzienników i wielu europejskich tytułów. Błyskawicznie zareagowali również użytkownicy portali internetowych. Jak media odpowiedziały na zamach terrostyczny na redakcję Charlie Hebdo?

 

Charlie Hebdo dodano: 08.01.2015 15:35

Charlie Hebdo - co to za pismo?

Satyryczne publikacje w tygodniku Charlie Hebdo od dawna wzbudzały kontrowersje. Już w 2011 r. pismo ściągnęło na siebie gniew muzułmańskich terrorystów, którzy podpalili redakcję. Tym razem w zemście za nonkonformistyczne publikacje terroryści zabili 12 osób.

Charlie Hebdo dodano: 08.01.2015 13:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Warzecha - kim jest?

Łukasz Warzecha: dziennikarz, publicysta, komentator sportowy, członek rady redakcyjnej „Międzynarodowego ...

atak terrorystyczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. atak terrorystyczny. Wszystko na temat atak terrorystyczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.