porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Justin Bieber w Polsce - KONCERT - o której godzinie wejdziesz na halę łódzkiej Atlas Areny? Czego nie wniesiesz na koncert?

Organizatorzy koncertu Justna Biebera w Łodzi spodziewają się w łódzkiej Atlas Arenie 15 tys. osób. Co musisz wiedzieć przed koncertem? Od której wejdziesz na halę? Które wejścia przeznaczone są dla kogo? 

Diamond VIP Package dodano: 25.03.2013 12:20

LEONARD COHEN znów w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gigant powraca. W piątek, 19 lipca, w łódzkiej hali Atlas Arena wystąpi jeden z ostatnich gigantów muzyki popularnej – kanadyjski poeta i bard Leonard Cohen. To może być jego ostatni występ w naszym kraju.

bilety na cohena dodano: 27.02.2013 14:32

Lenny Kravitz w Polsce. Kiedy i gdzie, czy można kupić bilety?

Koncert Lenny'ego Kravitza odbędzie się 3 listopada w Łodzi! Zobacz gdzie można kupić bilety i za ile!

koncert Kravitza dodano: 27.10.2014 17:37

Liga Światowa: Polska-Brazylia. Jak Polacy zagrali w drugim meczu w ramach Ligi Światowej z Brazylią?

Reprezentacja Polski zagrała z Brazylią drugi, rewanżowy mecz w Lidze Światowej. Pięć setów w Łodzi. Decydujący dla Brazylii. Spotkanie miało miejsce 9 czerwca 2013, w Atlas Arena w Łodzi. Jak zaprezentowali się podopieczni Andrea Anastasiego? Liga Światowa: Polska-Brazylia. Piąty set decyduje o zwycięstwie!

9.06 Polska Brazylia dodano: 09.06.2013 23:18

MŚ siatkarzy, mecz Polska – Brazylia. Jakie szanse ma reprezentacja Polski?

To wielkie wydarzenie w czasie każdych dużych zawodów, a szczególnie takich jak mistrzostwa świata, organizowane w naszym kraju. Polscy siatkarze grają we wtorek 16 września o 20.25 z Brazylią w pierwszym meczu III fazy. Stawką tego etapu gier jest awans do półfinału. Czy mamy szansę na sukces?

Łódź dodano: 16.09.2014 10:02

Liga Światowa 2014. Gdzie, kiedy transmisja meczu Włochy — Polska (15.06.14)?

To będzie już czwarte spotkanie reprezentacji Polski z Włochami w tegorocznej Lidze Światowej. Jak na razie stan rywalizacji to 2:1 dla Włochów, którzy i tak już, jako gospodarze, są pewni awansu do Final Six. Gdzie transmisja TV meczu Polska — Włochy?

Liga Światowa 2014 dodano: 15.06.2014 10:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

Atlas Arena szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Atlas Arena. Wszystko na temat Atlas Arena na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.