porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Grzyby jadalne, grzyby trujące - jak je odróżnić

Na grzybobraniu trzeba być ostrożnym! Podpowiadamy, co pomoże rozróżnic grzyby jadalne od trujących i jak uniknąć pomyłki, która może skończyć się tragicznie dla naszego zdrowia. Jak odróżniać grzyby?

grzybobranie dodano: 22.06.2016 17:55 | odpowiedz (1)

Najbardziej popularne gatunki grzybów jadalnych - jak rozpoznawać?

Sezon na grzyby już się rozpoczął. Co roku amatorzy borowików przeczesują lasy w poszukiwaniu dorodnych kapeluszy, które potem trafią na nasz stół. Warto więc przypomnieć, które grzyby zbierać by uniknąć zatrucia.

grzyby blaszkowe dodano: 22.09.2013 10:21 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

atlas grzybów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. atlas grzybów. Wszystko na temat atlas grzybów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.