porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zobaczyć na Słowacji: Wysokie Tatry i baseny termalne

Od zasypanych śniegiem aż do maja Tatr po urokliwe miasteczka w dolinach. Od lodowych jaskiń po baseny termalne. Słowacja choć jest krajem niewielkich gabarytów, kryje w sobie wiele atrakcji

baseny termalne dodano: 22.11.2014 13:14

Atrakcje Słowacji - co zobaczyć u naszych sąsiadów

Stolicą dla Słowaków przez szereg wieków (aż do 1993 r.) były różne miasta, a to Budapeszt, a to Praga czy Wiedeń. Z tego powodu brak w ich kraju typowych metropolii rzucających na kolana rozmachem i kosmopolityzmem. Za to znajdziemy tu urokliwe miasteczka, i miejsca pełne dzikiej natury

atrakcje turystyczne dodano: 22.11.2014 13:05

WAKACJE z dziećmi. Gdzie wyjechać z dziećmi?

Gdzie spędzić wakacje z dziećmi? Na to odwieczne pytanie jest bardzo prosta odpowiedź. Proponujemy wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego. Tym razem obierzmy kierunek wschód!

dzieci dodano: 28.06.2013 17:53

Co warto zobaczyć w Bydgoszczy? 5 pomysłów na to, co robić w Bydgoszczy

Bydgoszcz zmieniła się nie do poznania i ma coraz więcej atrakcji turystycznych. Czy wiesz, że działa tu Muzeum Mydła i Historii Brudu, w którym możesz sobie samodzielnie zrobić własne mydełko? Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć w zrewitalizowanej Bydgoszczy.

Bydgoszcz dodano: 15.03.2013 13:15

Co warto zobaczyć w Monachium? Przedstawiamy 5 atrakcji Monachium, które trzeba poznać

Monachium będące stolicą Bawarii to jedno z najpiękniejszych miast w Niemczech. Warte odwiedzenia o każdej porze roku. Oprócz starego miasta i licznych kościołów Monachium ma także wiele innych atrakcji do zaoferowania. Dowiedz się, co jeszcze warto odwiedzić podczas pobytu w tym mieście?

Monachium dodano: 24.08.2012 17:05

Wypoczynek w Polsce. Co warto zobaczyć w Kielcach i okolicach?

Kielce są stolicą województwa Świętokrzyskiego o ponad 800-letniej historii. Liczne zabytki, będące świadectwem kilku-wiecznych dziejów miasta, stanowią nie lada gratkę dla turystów. Co warto zobaczyć w Kielcach i okolicach?

Chęciny dodano: 27.07.2012 17:04

Wakacyjne podróże. Co warto zobaczyć w Toruniu?

Toruń to miasto idealne na weekend, bo jest w nim wiele do zwiedzania. W Toruniu można też spędzić czas na zabawie albo obcując z kulturą.  Sprawdź co warto zobaczyć w mieście pierników i gotyku.

atrakcje Torunia dodano: 13.06.2012 18:57

MAJÓWKA 2012. Wrocław - co warto zwiedzić w tym mieście podczas majówki?

Jeśli chcesz spędzić weekend majowy we Wrocławiu zajrzyj koniecznie do Centrum Poznawczego w Hali Stuleci - nowej atrakcji na mapie miasta. Mówimy, co warto zobaczyć we Wrocławiu podczas wypadu na majówkę

centrum poznawcze dodano: 13.04.2012 16:54

Co warto zobaczyć w PIENINACH? Poznaj 5 największych atrakcji Pienin

Pieniny są atrakcyjne zarówno zimą, jak i latem. W ferie można jeździć na nartach na stokach Palenicy, w wakacje wędrować górskimi szlakami. Jakie jeszcze atrakcje czekają na turystów w Pieninach?

góry dodano: 08.02.2012 13:44

Jak wybierać hotel w Kenii? Na co zwracać uwagę, aby się nie rozczarować?

Wybierając hotel czterogwiazdkowy mamy zapewnione: wygodne pokoje, miłą kompetentną obsługę, dobrą kuchnię, mnóstwo hotelowych atrakcji, piękne baseny. Ale warto jeszcze zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Jakie?

hotel dodano: 30.01.2012 12:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

atrakcje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. atrakcje. Wszystko na temat atrakcje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.