porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Atrakcje na Mazurach. Jak przepłynąć jeziora Święcajty i Stręgiel?

Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach. Jak ominąć Wyspę Tartaczaną? Jak przepłynąć mazurskie jeziora? O czym trzeba pamiętać wybierając się na Mazury? Co zabrać na jacht? Czy warto czytać kardynałki?

BEZPIECZEŃSTWO NA JACHCIE dodano: 25.01.2012 12:18

ABC zwiedzania Mazur. Jak przepłynąć jezioro Mamry?

Trudności nawigacyjne na jeziorze Mamry są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca. Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach. Jak przepłynąć Mamry bez szwnaku? Jak wpłynąć na rzekę Węgorapę?

BEZPIECZEŃSTWO NA JACHCIE dodano: 25.01.2012 12:14

Wyjazd na Mazury. Jak przepłynąć Jezioro Dargin?

Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach. Na co uważać przepływając Jezioro Dargin? Dlaczego nie powinniśmy wyciągąć jachtu przy złej pogodzie? Mówimy, które miejsca są najbardziej niebezpieczne na Mazurach. 

BEZPIECZEŃSTWO NA JACHCIE dodano: 25.01.2012 12:10

Wycieczka na Mazury. Jak przepłynąć Jezioro Dobskie?

Świadomy i uważny żeglarz wie, że trudności nawigacyjne na wielkich jeziorach mazurskich są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca. Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach. Sprawdź, jak przepłynąć Jezioro Dobskie?

BEZPIECZEŃSTWO NA JACHCIE dodano: 25.01.2012 12:08

Wycieczka objazdowa po Mazurach. Jak przepłynąć jezioro Kisajno?

Po tragicznej nawałnicy w sierpniu 2007 niektórzy doszli do wniosku, że pływanie jachtem po mazurskich jeziorach jest niebezpieczne. Jednak uważny żeglarz zauważy, że trudności nawigacyjne są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca.Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach. 

BEZPIECZEŃSTWO NA JACHCIE dodano: 25.01.2012 12:04

Czy Mazury są niebezpieczne? Radzimy, jak przepłynąć Kanał Giżycki i Niegociński

Po tragicznej nawałnicy w sierpniu 2007 niektórzy doszli do wniosku, że Mazury są niebezpieczne. Jednak świadomy i uważny żeglarz wie, że trudności nawigacyjne są niewielkie, zwłaszcza kiedy zna się trudne miejsca. Tylko w Mowimyjak.pl cykl tekstów dla każdego o tym jak organizować wycieczkę objazdową po Mazurach. 

BEZPIECZEŃSTWO NA JACHCIE dodano: 25.01.2012 12:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

ATRAKCJE NA MAZURACH szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ATRAKCJE NA MAZURACH. Wszystko na temat ATRAKCJE NA MAZURACH na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.