porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co robić tego lata w górach i na południu Polski? Najciekawsze wydarzenia kulturalne na przełomie czerwca i lipca 2012!

Jeżeli wybierasz się na wakacyjny urlop w polskie góry, sprawdź jakie wydarzenia kulturalne czekają na ciebie na przełomie czerwca i lipca 2012. Specjalnie dla ciebie zrobiliśmy spis najciekawszych koncertów, festiwali i innych wydarzeń kulturalnych organizowanych latem w polskich górach.

bilety dodano: 14.06.2012 09:25

Centrum Rzeźby Polskiej. Dlaczego warto jechać do Orońska? WIDEO

Główną atrakcją Orońska jest pałacyk należący kiedyś do polskiego malarza Józefa Brandta (1841-1915). Mieści się tutaj ośrodek pracy twórczej dla rzeźbiarzy i zarazem muzeum sztuki.

Mazowsze dodano: 31.05.2016 14:54

Lorient - co warto zobaczyć w tym mieście?

Lorient to piękne francuskie miasto, które jest zagłębiem ultranowoczesnych jachtów. Poza tym odbywa się tutaj wiele znanych festiwali, które przyciągają gości z całego świata. Co jeszcze warto zobaczyć w Lorient?

Francja dodano: 20.08.2015 14:17

Wyspa Wolin - co warto zobaczyć?

Wyspa Wolin na Morzu Bałtyckim położona między Zatoką Pomorską, a Zalewem Szczecińskim to jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Co warto zobaczyć na wyspie Wolin? Jakie są największe atrakcje turystyczne wyspy Wolin?

morze Bałtyckie dodano: 21.04.2015 11:59

Atrakcje Słowacji - co zobaczyć u naszych sąsiadów

Stolicą dla Słowaków przez szereg wieków (aż do 1993 r.) były różne miasta, a to Budapeszt, a to Praga czy Wiedeń. Z tego powodu brak w ich kraju typowych metropolii rzucających na kolana rozmachem i kosmopolityzmem. Za to znajdziemy tu urokliwe miasteczka, i miejsca pełne dzikiej natury

atrakcje dodano: 22.11.2014 13:05

Co zwiedzić i co zobaczyć we Wrocławiu. Zabytki Wrocławia, atrakcje turystyczne

Panorama Racławicka, starówka i ZOO – to podstawowe punkty na turystycznej mapie Wrocławia. Co jeszcze warto zobaczyć w tym mieście? Co zwiedzić i co zobaczyć we Wrocławiu. Zabytki Wrocławia, atrakcje turystyczne.

podróże dodano: 05.07.2013 12:59

Machu Picchu: dlaczego warto je zobaczyć?

Machu Picchu to jedna z najsłynniejszych i najciekawszych atrakcji turystycznych świata. Położone wysoko w górach XV-wieczne miasto Inków nie tylko zapewnia piękne widoki, ale też wciąż skrywa wiele tajemnic. Poznaj powody, dla których warto zainteresować się tym miejscem.

Ameryka Południowa dodano: 20.08.2015 15:05

Park Arkadia pod Łowiczem. Jaką ma historię? Jakie atrakcje czekają tu na turystów?

Niedaleko Łowicza, tuż obok Nieborowa, znajduje się ciekawy i tajemniczy park pełen ruin, starych drzew i mostków. Co i kiedy można zobaczyć, ile kosztują bilety?

Arkadia dodano: 31.05.2016 14:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]
Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Edyta Bielak-Jomaa będzie nowym Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Podczas ...

atrakcje turystyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. atrakcje turystyczne. Wszystko na temat atrakcje turystyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.