porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Która domena internetowa jest najdroższa?

Niektóre domeny internetowe są warte fortunę. Ale jaka jest najdroższa, a zarazem najbardziej pożądana? Nie mogło być inaczej - sex.com. Żeby mieć ten adres trzeba będzie wydać grube miliony dolarów. Domenta już 18 marca trafi na aukcję i na pewno padnie rekordowa suma. Warto dodać, ze nadroższy do tej pory sprzedany adres to insure.com. W 2006 roku znalazł właściciela za 14 mln dolarów. Kolejne są: porn.com - 9,5 mln dol., business.com i diamond.com - 7,5 mln dolarów i... beer.com (7 mln dol.)

domena internetowa dodano: 29.10.2013 22:38

Biżuteria nie dla każdego. Co wiesz o największej perle na świecie?

Ze względu na swój urok i trudności w uzyskiwaniu, perły obok diamentów, należą do najbardziej ekskluzywnej biżuterii i są symbolem bogactwa, szczególnie gdy są wytworem natury, a nie hodowlane. Czy wiecie, jaka jest obecnie najbardziej cenna i największa perła na świecie?

biżuteria dodano: 22.11.2014 11:04

Ile kosztuje najdroższy sprzedany na aukcji aparat fotograficzny?

Prawie 10 milionów złotych za aparat fotograficzny?! To nie sen, taką cenę osiągnęła podczas pewnej aukcji w Wiedniu prototypowa Leica z 1923 roku! Mówimy dlaczego była tak droga i kto za nią zapłacił taką kosmiczną sumę pieniędzy.

aparat fotograficzny dodano: 15.05.2012 18:17

Jak działa allegro.pl? Jak kupować i sprzedawać w serwisie aukcyjnym?

Allegro.pl to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce. Można na nim kupić i sprzedać właściwie wszystko. Nie wiesz jak wystawić bądź nabyć wymarzony przedmiot na Allegro? Na jakich zasadach funkcjonuje Allegro? Mówimy jak działa Allegro.pl.

allegr dodano: 28.11.2011 23:24

ZAŁÓŻ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY! Jak zarobić na ALLEGRO? Jakie towary sprzedawać?

Założenie sklepu internetowego to koszt kilkunastu tysięcy złotych już na starcie. Znacznie tańsza będzie sprzedaż na Allegro. Pierwsze zyski możesz osiągnąć od razu. Co sprzedawać na ALLEGRO? Na czym zarobisz najwięcej?

e-biznes dodano: 29.11.2011 10:06 | odpowiedz (1)

Czy wiesz, że w Polsce są państwowe stadniny koni? Po co w Polsce hoduje się konie?

Wydawałoby się, że w XXI wieku i przy wszechobecnej technice, hodowla koni jest wyłącznie domeną prywatną i komercyjną. Jednak okazuje się, że w Polsce mamy aż 18 państwowych stadnin! W jakim celu hoduje się konie, jakie warunki mają zwierzęta w tych stadninach?

hodowla koni dodano: 24.09.2014 12:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

aukcja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aukcja. Wszystko na temat aukcja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.