porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy mogę zwrócić towar zakupiony przez internet? ZAKUPY PRZEZ INTERNET a zwrot towaru

Gdy kupujesz przez Internet masz 10 dnia na  zwrot towaru i odzyskanie pieniędzy. Zwrot przedmiotu i odstąpienie od umowy  może nastąpić nawet wtedy, gdy towar nie ma wady. Nie zawsze to prawo obowiązuje - sprawdź kiedy nie. Zobacz jak zwrócić towar zakupiony przez Internet?

allegro dodano: 30.10.2011 16:25

Podatek od sprzedaży na Allegro. Kiedy musisz go zapłacić?

Aukcje internetowe nie są wolne od zobowiązań. Za wystawione przedmioty w niektórych sytuacjach musisz wnieść opłatę i zapłacić prowizję od ich sprzedaży,w innych -  podatek, który trzeba potem rozliczyć np. w formularzu PIT. Kiedy trzeba go zapłacić?

allegro dodano: 01.02.2012 14:10

Jak działa allegro.pl? Jak kupować i sprzedawać w serwisie aukcyjnym?

Allegro.pl to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce. Można na nim kupić i sprzedać właściwie wszystko. Nie wiesz jak wystawić bądź nabyć wymarzony przedmiot na Allegro? Na jakich zasadach funkcjonuje Allegro? Mówimy jak działa Allegro.pl.

allegr dodano: 28.11.2011 23:24

Czy wiesz, jakie są najdziwniejsze aukcje internetowe? Co można kupić w internecie?

Zawsze marzyłeś o swoim osobistym zestawie do zabijania wampirów? A może twoim marzeniem jest posiadanie niewidzialnych chomików lub naszyjnik z bobków łosia? Sprawdź, co możesz dziś kupić na aukcjach internetowych. Co można kupić bezpiecznie i tanio w internecie?

allegro dodano: 10.09.2011 14:14

Aukcje internetowe a prawo - jak kupować i sprzedawać?

Również w wypadku aukcji internetowej, poprzez środki porozumiewania się na odległość pomiędzy sprzedającym a kupującym zostaje zawarta umowa kupna sprzedaży. Momentem jej zawarcia jest chwila, w której serwis internetowy wysyła stronom komunikat o zakończeniu licytacji, udostępniając im ich dane.

INTERNET dodano: 08.01.2015 12:34

AUKCJE INTERNETOWE: kiedy i jak REKLAMOWAĆ wylicytowany przedmiot?

Towar zakupiony na aukcji internetowej możemy reklamować, jeśli stwierdzimy, że ma wadę lub że jego wygląd odbiega od opisu.

aukcja internetowa reklamacja dodano: 27.11.2013 11:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

aukcja internetowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aukcja internetowa. Wszystko na temat aukcja internetowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.