porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy mogę zwrócić towar zakupiony przez internet? ZAKUPY PRZEZ INTERNET a zwrot towaru

Gdy kupujesz przez Internet masz 10 dnia na  zwrot towaru i odzyskanie pieniędzy. Zwrot przedmiotu i odstąpienie od umowy  może nastąpić nawet wtedy, gdy towar nie ma wady. Nie zawsze to prawo obowiązuje - sprawdź kiedy nie. Zobacz jak zwrócić towar zakupiony przez Internet?

allegro dodano: 30.10.2011 16:25

PREZENT NA ŚWIĘTA KUP NA ALLEGRO! Co można kupić na Allegro?

Allegro to ogromny serwis aukcyjny, gdzie możesz kupić lub sprzedać niemal wszystko. Aby ułatwić przejrzystość wystawianych ofert, wszystkie przedmioty posortowane są w kategorie. Sprawdź, co można kupić lub sprzedać na Allegro!

allegr dodano: 29.11.2011 10:59

Jak kupować i sprzedawać na Allegro.pl?

Aukcja internetowa Allegro będzie dla ciebie doskonałym źródłem, jeśli denerwują cię za wysokie ceny w sklepach tradycyjnych albo masz dużo przedmiotów, które Ci zawadzają, a innym mogłyby się przydać? Wystarczy tylko zapoznać się z prostymi zasadami.

allegro dodano: 06.12.2011 06:52

Czy opłaca się kupować przedmioty na aukcjach internetowych?

Kiedy kupujesz na aukcjach internetowych musisz wiedzieć, co chcesz kupić - sprawdź towar i sprzedawcę. Nie daj ponieść się emocjom. Licytuj i oszczędzaj na zakupach. Zanim jednak wpadniesz w nałóg kupowania na aukcjach internetowych przeczytaj kilka rad!

allegro jaki nick dodano: 29.11.2011 11:41

Czy wiesz, jakie są najdziwniejsze aukcje internetowe? Co można kupić w internecie?

Zawsze marzyłeś o swoim osobistym zestawie do zabijania wampirów? A może twoim marzeniem jest posiadanie niewidzialnych chomików lub naszyjnik z bobków łosia? Sprawdź, co możesz dziś kupić na aukcjach internetowych. Co można kupić bezpiecznie i tanio w internecie?

allegro dodano: 10.09.2011 14:14

AUKCJE INTERNETOWE. Czy warto kupować na aukcjach?

Dla wielu nie ma nic przyjemniejszego niż wycieczki po sklepach w celu wyszukiwania okazji. Jednak nie trzeba wychodzić z domu, aby znaleźć coś fajnego np. do ubrania czy do wyposażenia mieszkania. Kupując na aukcjach internetowych oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

allegro dodano: 03.09.2011 15:27 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

AUKCJE szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AUKCJE. Wszystko na temat AUKCJE na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.