porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Puchar Davisa 2013. Gdzie oglądać pojedynek Polski i Australii?

13-15 września na warszawskim Torwarze rozgrywany jest prestiżowy Puchar Davisa. W ciągu 3 dni Polacy rozegrają 5 spotkań z Australijczykami. Nasi tenisiści stoją przed historyczną szansą awansu do Grupy Światowej Pucharu Davisa. Mówimy, z kim zmierzą się Polacy i gdzie oglądać transmisję z tych emocjonująców pojedynków na korcie w Warszawie.

jerzy janowicz dodano: 14.09.2013 12:25

Co to jest BILLY TEA? Czy wiesz, jak Australijczycy poprawiali jakość herbacianego naparu?

Australijczycy narodem pomysłowym są. Nie tylko żyją głową do dołu, nie tylko piją dużo herbaty, ale w pomysłowości nie mają sobie równych. Wymyślili więc parzenie herbaty w puszce - mówimy, na czym polegała ta metoda.

Australijczycy dodano: 13.03.2012 14:53

Australia: tajemnica Wielkiej Wyspy Piaszczystej

Australia może poszczycić się wieloma atrakcjami, zwłaszcza piękną przyrodą, praktycznie nietkniętą niszczycielską działalnością człowieka. Jednym z takich miejsc jest Wielka Wyspa Piaszczysta.

Fraser dodano: 17.07.2015 10:14

Jak starać się o emeryturę z Australii?

Okresy pracy w Australii mogą być doliczone do twojej polskiej emerytury i na odwrót.

prawo do emerytury dodano: 05.06.2015 12:40

Pomysły na sylwestra: Sylwester w Australii

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to dla nas wydarzenia związane nierozerwalnie z zimą, mrozem i śniegiem. Tymczasem jest jeszcze południowa półkula, gdzie wszystko jest na odwrót. W Australii Sylwester wypada idealnie w środku lata.

jak spędzić sylwestra dodano: 23.11.2014 22:14

Najpiękniejsze trasy kolejowe świata - jakie są? Gdzie trzeba się przejechać pociągiem?

Jakie są najciekawsze trasy kolejowe świata? Gdzie warto przejechać się koleją? Które trasy prowadzą przez najpiękniejsze okolice? Poznaj z nami najpiękniejsze trasy kolejowe świata!

centralna kolej transandyjska dodano: 20.08.2013 17:22

Gdzie są najciekawsze i najpiękniejsze rafy koralowe? 8 miejsc, które chce zobaczyć każdy nurek!

Nurkując w Bałtyku mało zobaczymy. Woda jest chłodna i mało przejrzysta, a podwodne życie uboższe niż w ciepłych morzach. Po prawdziwe podwodne wrażenia trzeba wybrać się trochę dalej. Dokąd jechać nurkować, by móc podziwiać podwodne życie?

Egipt dodano: 02.07.2012 17:18

WAKACJE NA LUKSUSOWYM KEMPINGU. Gdzie znajdziesz KEMPING DE LUXE na świecie? Mówimy, które kempingi są naprawdę luksusowe

Lubisz życie na łonie natury, ale pod jednym warunkiem: musi być maksymalnie luksusowo. Chcesz mieszkać w namiocie, ale nie zrezygnujesz z wanny z bieżąca woda tylko do twojej dyspozycji? Jeśli zdecydujesz się na któryś z luksusowych kempingów - masz to  zagwarantowane. Mało tego, do łóżka (tak łóżka! najpewniej w kolonialnym stylu) co rano będzie ci przynosił śniadanie kelner, w luksusowym namiocie będziem mieć telewizor plazmowy, a z namiotu będzie roztaczał sie widok na twoją własną plażę!

adresy kempingów pięciogwiazdkowych dodano: 30.05.2012 13:12

Gdzie rekiny atakują najczęściej?

Dwa instytuty oceanologiczne, w Australii i na Florydzie, równocześnie rozpoczęły badania, a służby morskie alarmują: rekiny rozsmakowały się w ludzkim mięsie. Ilość ich ataków na pływaków i surferów w ostatnim roku wzrosła dwukrotnie.

Afryka Południowa dodano: 15.02.2012 10:50

Jak Australijczycy próbują zachować życie Wielkiej Rafy Koralowej?

Wielka Rafa Koralowa ginie. Największa na ziemi struktura stworzona przez organizmy żywe od 30 lat jest morskim rezerwatem wpisanym na listę UNESCO, ale to nie zatrzymało szkodliwych procesów. Jak Australijczycy ratują swój największy morski skarb?

bank genów dodano: 31.01.2012 12:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

Australia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Australia. Wszystko na temat Australia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.