porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest książę JOHAN FRISO, który uległ tragicznemu wypadkowi na nartach w Austrii?

Książę Johan Friso uległ tragicznemu wypadkowi - podczas jazdy na nartach w Austrii porwała go lawina. Książę Johan to niezwykle ciekawa postać wywołująca kontrowersje. Mówimy, kim jest Johan Friso i jak przez miłość do "nieodpowiedniej" kobiety stracił możliwość zostania królem.

Alpy dodano: 12.08.2013 15:44

Co jeść na stoku w Austrii?

Co warto zjeść po wysiłku na stoku w Austrii? Włochy mają pizzę, Francja fondue savoyarde, Szwajcaria raclette. A z jakimi potrawami zetkniesz się w górach Austrii?

Apfelstrudel i Käsestrudel dodano: 24.06.2016 17:23

Samochodem do Austrii. Co trzeba mieć w samochodzie w Austrii?

Zbliża się okres wakacyjny, a to oznacza czas samochodowych podróży po innych krajach. Warto wiedzieć, jakie wyposażenie musi znajdować się na pokładzie auta podczas kontroli policji. Co obowiązkowo trzeba mieć w Austrii?

autem do Austrii dodano: 30.05.2014 11:39

Historia walca - czy to zawsze był elegancki taniec?

Dziś walc to jeden z najbardziej eleganckich tańców świata. Czy tak było zawsze? Czy ludzie w dawnych czasach również chcieli tańczyć walca? A może im nie wypadało? Bywało bowiem tak, że budził wiele kontrowersji. Dlaczego? Przedstawiamy historię walca.

Anglia dodano: 10.08.2012 14:16

Czy znasz narciarskie lodowce Alp?

Lodowce – kraina wiecznego śniegu – pozwalają nam cieszyć się naszym ulubionym sportem, wtedy gdy w niższych ośrodkach narciarskich jeszcze lub już nie ma śniegu. Czy wiesz, gdzie ich szukać? Gdzie znajdziesz dobrze przygotowane narciarskie ośrodki na lodowcach?

Alpy dodano: 25.01.2012 10:44

Gdzie możesz zjechać na nartach śladami Beatlesów?

Jeżeli jesteś wielbicielem zespołu The Beatles, ta propozycja narciarskiego wyjazdu może być dla Ciebie szczególnie kusząca.

Czwórka z Liverpoolu dodano: 23.01.2012 17:43

Jak wznosić toast? Jakie są austriackie obyczaje związane z piciem?

Wznoszenie toastów to prawdziwa sztuka. Tego, kto potrafi wznosić z kieliszkiem w ręku toast uważa się za osobę obytą, kulturalną i umiejącą się zachować w towarzystwie. Jeśli wybieracie się na ferie zimowe do Austrii, poznajcie obyczaje związane z piciem piwa, wina i Schnapsów.

kuchnia dodano: 22.12.2011 07:00

NEURO to NOWA WALUTA. Kto chce jej wprowadzenia? Czy to koniec euro?

Holenderscy politycy zastanawiają się jak poradzić sobie ze słabnącą walutą euro. Cześć z nich chce powrotu guldena, część proponuje utworzenie nowej waluty. Miałaby się nazywać NEURO. Czy cierpliwość wobec waluty euro się kończy? Czy to koniec euro?

euro dodano: 05.12.2011 09:07

Atrakcje WIEDNIA. Co warto zobaczyć w stolicy Austrii?

Według światowego rankingu Mercer Quality of Living Survey, Wiedeń w 2011 roku okazał się miastem o najwyższym standardzie życia. To tylko jeden z powodów, dla których warto poznać to miasto.

architektura dodano: 19.01.2012 10:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

Austria szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Austria. Wszystko na temat Austria na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.