porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakim samochodem Robert Kubica wygrał Rajd Como?

Robert Kubica coraz poważniej podchodzi do pomysłu startowania w rajdach samochodowych. Jeździ też coraz lepszymi autami. Mówimy, jakim samochodem wygrywa ostatnio

citroen C4 WRC dodano: 23.11.2012 19:50

HANKA MOSTOWIAK NIE ŻYJE! Przeczytaj, jakim autem jeździła Hanka?

Około 20.40 czasu antenowego Hanka Mostowiak wyruszyła w swoją ostatnią podróż. Jakim autem jeździła żona Marka Mostowiaka?

Grabina dodano: 08.11.2011 15:51

Ubezpieczenie samochodu - jak ubezpieczyciele oszukują kierowców?

Masz ubezpieczony samochód i czujesz się bezpiecznie? Często jednak okazuje się, że wcale nie powinieneś spac spokojnie! Ubezpieczyciele często oszukują kierowców. Robią, co mogą aby oszczędzić. A mają na to całą masę sposobów. Zobacz jakich!

autocasco dodano: 29.11.2014 20:43

Jak wybrać GPS?

Niektórzy kierowcy nie wyobrażają sobie podróży bez GPS-u. Ci którzy nie mają jeszcze nawigacji samochodowej, powinni rozważyć jej kupno przed większą podróżą. Jaki GPS wybrać?

gps dodano: 11.08.2014 12:28

Jak skontrolować zawieszenie w aucie?

„Nic nie stuka i nie puka” - to jeden z popularniejszych zwrotów handlarzy samochodów w ogłoszeniach. No ale co zrobić, jeśli jednak stuka i puka? Najlepiej skontrolować zawieszenie auta. Mówimy, jak to zrobić.

kontrola zawieszenia dodano: 17.06.2014 12:41

Na czym polega przegląd samochodu?

Przegląd saamochodu i związane z nim czynności są niezbędne, mimo że wielu kierowców uważa, że skoro auto jeździ i nie sprawia problemów, to nie ma co tracić czasu na wizyty w warsztacie. Mówimy, czy pogląd ma rację bytu i na czym polega przegląd i diagnostyka auta.

przegląd auta dodano: 17.06.2014 12:56

Jaki kolor auta był najmodniejszy w 2013 roku?

Na jaki kolor samochodu decydują się najczęściej klienci na świecie? Z dokładnych wyliczeń wynika, że w 2013 roku znów liderem była biel. Na auto w tym kolorze decydował się co czwarty nabywca.

kolor samochodu dodano: 10.03.2014 06:42

Sprawdź geometrię zawieszenia - dlaczego to konieczne?

Układ zawieszenia jest jednym z najważniejszych w samochodzie. Wymaga stałej kontroli, serwisowania i regulacji geometrii. Co wskazuje na to, że sprawdzenie geometrii jest konieczne?

geometria zawieszenia dodano: 10.07.2014 12:51

Co to jest samochodowy system OBD II?

OBD (ang. on board diagnostic – diagnostyka pokładowa) to standard diagnostyki samochodowej stosowany powszechnie praktycznie we wszystkich autach produkowanych w XXI wieku. Oczywiście największy użytek mogą z niego zrobić specjaliści i warsztaty samochodowe, ale przeciętny kierowca też jest w stani
czytnik błędów dodano: 05.11.2013 17:13

Które samochody mają seryjną instalację LPG?

Kupując auto zastanawiamy się, czy ma ono zamontowaną instalację LPG, a jeśli tak, to czy zostało to wykonane poprawnie. Dlatego swoje kroki często kierujemy w stronę aut z seryjnie montowaną instalacją LPG, jeszcze przez producentów.

auto na gaz dodano: 12.05.2014 13:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

auto szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. auto. Wszystko na temat auto na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.