porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim była Joanna Sałyga, autorka bloga CHUSTKA, który ukazał się w wersji książkowej?

Joanna Sałyga - Chustka - przez ponad dwa lata walczyła z rakiem żołądka i przerzutami, choć lekarze dawali jej trzy miesiące życia. Jej postawa w chorobie pełna determinacji, ale też dystansu, wielka miłość do syna Jaśka, oraz Piotra - Niemęża, a także radość życia sprawiły, że do dzisiaj jej bloga odwiedziło 10,865,840 osób. I choć od października 2012 Chustki już z nami nie ma - jej blog nadal jest miejscem, gdzie przychodzi się po.... nadzieję.

blog chustka dodano: 15.01.2015 13:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

autorka bloga CHUSTKA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. autorka bloga CHUSTKA. Wszystko na temat autorka bloga CHUSTKA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.