porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Euro 2012. Jak Euro zmienia wizerunek Polski?

Wprawdzie za nami dopiero półmetek Euro 2012, ale media już pokusiły się o pewne podsumowania. Pomimo, iż nasi piłkarze nie pozostawili po sobie najlepszego wrażenia, na szczęście nasz kraj nadrabia te straty. Mówimy, jak Euro zmienia wizerunek Polski.

Czesi dodano: 21.06.2012 17:51

Ile kosztuje przejazd A1? Czy warto pojechać autostradą?

Autostrada A1 to teraz najwygodniejsza trasa wiodąca z południa nad polskie morze. Za luksus błyskawicznego dojazdu z Torunia do Gdańska trzeba jednak zapłacić. Sprawdź, ile kosztuje przejazd autostradą A1.

cena przejazdu a1 dodano: 26.06.2013 16:29

Koszt podróży samochodem. Jak obliczyć koszty podróży samochodem?

Koszt podróży samochodem dość łatwo policzyć. Trzeba jednak brać pod uwagę wszystkie wydatki: paliwo, ubezpieczenie, koszty przejazdu autostradami, tunelami, mostami. Żeby dobrze policzyć koszt podróży samochodem należy również znać jego spalanie na 100 km i dokładną trasą którą będziemy jechać. JAK OBLICZYĆ ile będzie kosztowała podróż samochodem?

cena paliwa dodano: 16.07.2013 10:23 | odpowiedz (1)

Limity prędkości na niemieckich autostradach: czy obowiązują? Kiedy można jechać powyżej 130 km/h?

W Niemczech nie obowiązują limity prędkości na autostradach. Warto jednak pamiętać, że dotyczy to szczególnych przypadków, gdy znaki nie wskazują inaczej oraz jedziemy w dzień, gdy jezdnia jest sucha. Brak limitu prędkości dotyczy wyłącznie samochodów osobowych i motocykli. Co warto wiedzieć o limitach prędkości na niemieckich autostradach?

autostrady dodano: 31.05.2013 16:29

Jak radzić sobie w podróży z marudzącymi dziećmi? Czym zainteresować dzieci podczas długiej podróży?

Audiobooki, bujanie fotelikiem podczas krótkiego postoju, nowa książeczka lub komiks albo jazda w nocy - jak przeżyć podróż z własnym dzieckiem, które podczas długiej podróży może zamienić się w potwora? To z nudów może zapewnić nam taką "atrakcję"! Jak nie pozwolić dziecku zatruć sobie podróży i nie zniechęcić go do wyjazdów?

audiobooki dodano: 06.11.2012 14:26

Ile kosztuje przejazd autostradą A4? Ile trzeba zapłacić za podróż z Katowic do Krakowa?

Autostrada A4 jest jedną z najbardziej obciążonych płatnych dróg w Polsce. Jest przy tym praktycznie cały czas przebudowywana lub remontowana, tworzą się tam korki, a opłaty pozostają bez zmian. Za przejazd z Katowic do Krakowa, niezależnie od warunków, zapłacimy 18 złotych.

autostrada A4 dodano: 02.04.2012 13:11 | odpowiedz (1)

Jakie będą CENY DZIAŁEK? Czy ziemia podrożeje?

W Polsce buduje się coraz więcej dróg i autostrad. Nowe połączenia wpłyną na ceny działek, szczególnie tam, gdzie poprawią się połączenia z największymi miastami w Polsce. Czy ziemia to dobra inwestycja? Gdzie można spodziewać się wzrostów cen ziemi?

ceny działek dodano: 02.03.2012 12:14 | odpowiedz (2)

Gdzie dojedziemy nowym odcinkiem autostrady A1? Ile zapłacimy za przejazd?

W Polsce wciąż narzekamy, że autostrady buduje się zbyt wolno, a gdy już są, bolejemy nad tym, że są drogie. Mamy dobrą wiadomość - kolejny odcinek A1 został wybudowany i to na czas, a przez pierwsze 3 miesiące przejazd przez niego będzie zupełnie bezpłatny! Kierowcy mogą w tej chwili korzystać z ponad 160 km autostrady, dzięki czemu podróż z Gdańska do Torunia może im zajać zaledwie 1,5 godziny. Brzmi wspaniale, a bedzie jeszcze lepiej, bo projektowana długość A1 to ponad 568 km!

a1 dodano: 14.10.2011 23:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

autostrada szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. autostrada. Wszystko na temat autostrada na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.