porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

A1 w sierpniowe weekendy za darmo [SZCZEGÓŁY]

W sierpniowe weekendy autostradą A1 pojedziemy za darmo. Decyzja ta – jak zapewnia nas premier Donald Tusk – ma okresowo rozwiązać problem z korkami. W dalszej perspektywie rząd ma opracować długoterminowy plan radzenia sobie z natężeniem ruchu na polskich autostradach.

autostrada A1 opłaty dodano: 06.08.2014 14:42

AUTOSTRADA A1. Ile kosztuje przejazd autostradą A1?

Autostrada A1, zaczynająca się w Rusocinie koło Pruszcza Gdańskiego i kończąca na granicy polsko-czeskiej w Gorzyczkach jest jedyną autostradą biegnąca z północy na południe Polski, niestety wieksza jej część nadal jest w fazie projektowej albo budowie. Ile zapąłcisz za przejazd autostrada A1?

Gorzyczki dodano: 13.04.2012 09:05

Jak nie zasnąć za kierownicą? Czy istnieją skuteczne sposoby na walkę z sennością za kierownicą?

Kawa, papieros, głośna muzyka, śpiewanie i otwarte okna – to najczęstsze metody na zwalczenie senności za kierownicą. A co jeżeli nie palimy i mamy śpiącego pasażera? Jaką wtedy metodę zastosować? Mówimy, jak dojechać bezpiecznie do celu.

jak dojechać do dodano: 14.03.2012 13:20

Ile kosztuje PRZEJAZD AUTOSTRADĄ A1? Ile zapłacisz za jazdę odcinkiem od Pruszcza Gdańskiego do Czerniewic koło torunia?

Autostrada A1 zaczyna się w Rusocinie koło Pruszcza Gdańskiego na południe od Gdańska, a kończy w Czerniewicach koło Torunia. Funkcjonujący odcinek A1 ma 152 kilometrowy. Przejazd całą autostradą kosztuje - w przypadku auta osobowego - 29 złotych 90 groszy.

autostrada A1 opłaty dodano: 01.03.2012 19:00 | odpowiedz (1)

Kim jest Sławomir Nowak? Minister infrastruktury w rządzie PO

Sławomir Nowak od lat związany jest z Platformą Obywatelską i Donaldem Tuskiem. Ale czy ma coś wspólnego z transportem?

autostrada A2 dodano: 01.03.2012 10:20 | odpowiedz (1)

Korki na autostradzie. Dostaniesz odszkodowanie za kolejki do bramek?

Mieszkanka Katowic pozwała spółkę zarządzającą płatnym odcinkiem autostrady A1, za zbyt długi czas oczekiwania w kolejce do punktu poboru opłat. W korku do kasy stała ponad godzinę. Sprawę rozpatrzy Sąd Rejonowy w Sopocie.

autostrada A1 opłaty dodano: 20.08.2014 11:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

autostrada A1 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. autostrada A1. Wszystko na temat autostrada A1 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.