porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

A1 w sierpniowe weekendy za darmo [SZCZEGÓŁY]

W sierpniowe weekendy autostradą A1 pojedziemy za darmo. Decyzja ta – jak zapewnia nas premier Donald Tusk – ma okresowo rozwiązać problem z korkami. W dalszej perspektywie rząd ma opracować długoterminowy plan radzenia sobie z natężeniem ruchu na polskich autostradach.

autostrada A1 dodano: 06.08.2014 14:42

Co to jest viaAUTO? Jak działa system opłat za autostrady?

Od 1 czerwca 2012 roku kierowcom samochodów osobowych ułatwiono płacenie za pokonywanie płatnych odcinków dróg. Dzięki systemowi viaAUTO opłaty za przejazd autostradą pobierane są bezgotówkowo. Jak to działa?

opłata za autostrady dodano: 05.06.2012 01:27

Czy autostradą A2 dojedziesz na EURO 2012 do Warszawy?

Warszawa to jedyne duże miasto w Polsce, do którego nie można dojechać żadną autostradą. Urzędnicy tłumaczą ten fakt różnie, ale zapewniają, że autostrada A2 (od granicy z Niemcami, przez Poznań i Łódź) zostanie doprowadzona tu już w maju, czyli na miesiąc przed Euro 2012. Jednak będzie tylko przejezdna bez dodatkowej infrastruktury.

autostrada A2 dodano: 09.02.2012 21:43

Ile kilometrów autostrad mamy w Polsce?

Gdy Polacy mówią o autostradach, to zazwyczaj towarzyszą temu niewybredne żarty i ogromna ilość wybuchów śmiechu. Jak więc wygląda sytuacja polskich autostrad? Ile mamy kilometrów autostrad w Polsce?

budowa autostrad dodano: 08.02.2012 11:07

Kim jest Sławomir Nowak? Minister infrastruktury w rządzie PO

Sławomir Nowak od lat związany jest z Platformą Obywatelską i Donaldem Tuskiem. Ale czy ma coś wspólnego z transportem?

autostrada A1 dodano: 01.03.2012 10:20 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

autostrady w Polsce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. autostrady w Polsce. Wszystko na temat autostrady w Polsce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.