porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Facebook śledzi bieżące informacje - kapitan TADEUSZ WRONA ma już 40 tysięcy fanów! Przeczytaj, jak portale społecznościowe wpływają na nasze życie?

Portale społecznościowe tak bardzo wniknęły w nasze życie, że nie wyobrażamy sobie dnia bez kliknięcia np. lubię to! podziel się! lub polecaj!. Zaangażowanie jest szczególnie zauważalne, gdy coś się wydarzy. Wśród użytkowników ostatnio facebookową "furorę" zrobił Tadeusz Wrona. Niecała doba wystarczyła, aby kapitan Tadeusz Wrona doczekał się rzeszy ulubieńców w Polsce i za granicą. Internetowi fani pilota Boeinga 767 w podzięce za jego bohaterski wyczyn stworzyli na Facebooku fun page. Sprawdź, co o bohaterskim pilocie myślą użytkownicy Facebooka!

awaria samolotu dodano: 02.11.2011 11:54

Jak się zabezpieczyć przed wybuchem gazu? Wybuch gazu - jak się uchronić?

Obecność gazu w domu pociąga za sobą ryzyko jego wybuchu. Sprawdź, jak możesz się zabezpieczyć przed wybuchem gazu. Czy wystarczy sprawna wentylacja w pomieszczeniu z urządzeniem na gaz, czy konieczne są inne zabezpieczenia? Wybuch gazu - jak się przed nim zabezpieczyć?

alarm dodano: 14.11.2013 14:42

Awaria w serwisie BuyVIP.pl z Grupy Allegro. Czy twoje dane są bezpieczne?

W piątek 9.09.2011 Allegro poinformowało użytkowników serwisu BuyVIP.pl o awarii w poznańskiej serwerowni. Miało dojść do wycieku danych, dlatego Allegro zaleciło zmianę hasła na lepsze.

allegro dodano: 10.09.2011 11:33

Jak zachować się, kiedy auto odmówi posłuszeństwa?

Zdolność szybkiego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego, to zdecydowanie największa zaleta samochodu. Wystarczy jednak, że przytrafi się jakaś poważniejsza awaria i pojazd zostaje unieruchomiony. Jak się zachować, gdy auto zepsuje się w trakcie jazdy?

awaria samochodu dodano: 30.11.2014 00:59 | odpowiedz (1)

Jak dbać o turbosprężarkę w samochodzie?

Trzeba pamiętać, że samochodowe silniki turbodoładowane pracują w ekstremalnie wysokich temperaturach, a wirniki sprężarki wykonując nawet setki tysięcy obrotów na minutę. Tarcie, ciepło i gorsze smarowanie mogą znacznie przyspieszyć zużycie tego podzespołu. Mówimy jak ograniczyć takie ryzyko. Jak dbać o turbosprężarkę w samochodzie?

auto dodano: 26.06.2013 22:15

Jak rozpoznać awarię turbosprężarki w samochodzie?

Trwałość turbosprężarki w dużej mierze jest uzależniona od konsystencji, jakości i ciśnienia smarującego ją oleju oraz eksploatacji zgodnej z zaleceniami producenta. Jeśli nie dopatrzymy pewnych czynności, będzie problem. Mówi jak rozpoznać awarię turbosprężarki w aucie. Jak rozpoznać awarię turbosprężarki w samochodzie?

auto dodano: 26.06.2013 22:15

Awaria internetu w Vectrze. Jak dostać odszkodowanie?

Przerwa w dostawie internetu przez firmę Vectra trwała kilkanaście dni. Niezadowoleni klienci mogą domagać się odszkodowania.

INTERNET dodano: 21.08.2014 16:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

awaria szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. awaria. Wszystko na temat awaria na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.