porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Burza, oberwanie chmury, nawałnica - jak się zachować?

Gwałowne burze, oberwania chmury i nawałnice paraliżują Polskę. Zalane ulice miast, lokalne podtopienia, gradobicia, a nawet powodzie to groźne, bo trudne do przewidzenia zjawiska pogodowe. Jak się przed nimi chronić? Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

burza dodano: 09.06.2013 17:15

Jak poradzić sobie podczas AWARII PRĄDU w domu?

Gdy w domu zgaśnie światło, przyczyn tego problemu może być kilka. Co wtedy zrobić? Gdzie zadzwonić? Jak zabezpieczyć się na wypadek awarii prądu w domu? Dowiedz się, jak postępować w takich sytuacjach.

awaria zasilania dodano: 02.11.2012 09:34

Czy warto mieć rezerwowe źródło zasilania w domu?

W każdym domu są odbiorniki wymagające ciągłego zasilania prądem (pompa obiegową c.o., lodówka, zamrażarkę, instalacja alarmowa itp.). Aby mogły one sprawnie funkcjonować w okolicy, w której zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej, warto im zapewnić w rezerwowe źródło zasilania. Może nim być np. zasilacz UPS lub agregat prądotwórczy.

agregat prądotwórczy dodano: 01.02.2013 16:10

Kiedy w domu jest potrzebne rezerwowe zasilanie? Jak je zapewnić?

W niektórych regionach kraju często zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej trwające nawet kilka godzin. Co zrobić, jeśli mieszkamy w takiej okolicy, a w domu mamy wiele urządzeń wymagających ciągłego zasilania - kocioł, kolektory słoneczne, kominek z płaszczem wodnym, czy pompę ciepła? Jak zapewnić sobie rezerwowe zasilanie?

agregat prądotwórczy dodano: 07.02.2013 12:18

Jak się zabezpieczyć przed awarią zasilania?

Przerwy w dopływie energii elektrycznej są uciążliwe dla użytkowników urządzeń wymagających zasilania prądem, a efekty tych przerw bywają kosztowne, nie tylko w wymiarze materialnym.

agregaty prądotwórcze dodano: 16.03.2012 20:29 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

awaria prądu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. awaria prądu. Wszystko na temat awaria prądu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.