porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wymienić koło w samochodzie? [KROK po KROKU]

Każdemu kierowcy może zdarzyć się sytuacja wymagająca wymiany koła. Na pierwszy rzut oka bardzo skomplikowane, faktycznie jest to dziecinnie proste. Należy jedynie stosować się do kilku niżej zasad – przyda się też odrobina chęci.

koło zapasowe dodano: 13.05.2015 16:46

Jak zachować się, kiedy auto odmówi posłuszeństwa?

Zdolność szybkiego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego, to zdecydowanie największa zaleta samochodu. Wystarczy jednak, że przytrafi się jakaś poważniejsza awaria i pojazd zostaje unieruchomiony. Jak się zachować, gdy auto zepsuje się w trakcie jazdy?

awaria dodano: 30.11.2014 00:59 | odpowiedz (1)

Jakie samochody się nie psują? Raport TUV 2015

Zakup używanego samochodu nie jest łatwym zadaniem. Co gorsza przez niedostateczną wiedzę na temat aut i wybranie pojazdu nie cieszącego się dobrą opinią mechaników, łatwo się narazić na podwyższone koszty eksploatacji, ze względu na mnogość usterek. Jakich aut lepiej się wystrzegać?

jaki samochód kupić dodano: 01.12.2014 16:35

Co zrobić z rozładowanym akumulatorem?

Zima to dla wielu kierowców ogromny problem. Szczególnie, gdy za oknem trzaskają siarczyste mrozy, a twój samochód nie stoi w ciepłym garażu. Codziennie rano wychodząc z domu, zastanawiasz się: odpali czy nie odpali?

akumulator dodano: 06.02.2012 15:30

Czym różni się paliwo zimowe od letniego?

Paliwo zimowe pojawia się na stacjach benzynowych już w październiku. Czym się ono różni od letniego? Czy zawsze trzeba je tankować w zimie? Czy paliwo zimowe jest bezpieczne dla nowoczesnych silników?

diesel dodano: 02.02.2012 23:41 | odpowiedz (2)

Jak odpalić auto na mrozie! Awaryjne odpalanie auta. Jak kupić dobre KABLE ROZRUCHOWE?

Zobacz jak odpalić auto na mrozie! Odpalanie na pożyczkę prądu to często jedyny sposób ratowania rozładowanego akumulatora bez ingerencji mechanika. Nie każde kable rozruchowe pozwolą jednak przeprowadzić taką operację z powodzeniem. Kupując przewody rozruchowe, trzeba brać pod uwagę ich długość, przekrój, a nawet wielkość klamr. Które kable wybrać? 

akumulator dodano: 07.02.2012 09:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

awaria samochodu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. awaria samochodu. Wszystko na temat awaria samochodu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.