porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Boeing 767 - samolot, który awaryjnie lądował na Okęciu

1 listopada 2011 roku na lotnisku Okęcie awaryjnie wylądował samolot Boeing 767-300ER  PLL LOT lecący z Nowego Jorku. Nie wysunęlo mu się podwozie, w efekcie tej awarii samolot lądował "na brzuchu". Co wiemy o samolotach Boeing 767-300ER ? Czy często zdarzają im się awarie? Jak długo ten Boeing 767-300ER  lata w PLL LOT?

awaria Boeinga dodano: 01.11.2011 20:37

Kapitan Tadeusz Wrona - pilot Boeinga 767. Kim jest człowiek, który zachował ZIMNĄ KREW?

Polskiego pilota Tadeusza Wronę okrzyknięto bohaterem narodowym. Lądując na warszawskim Okęciu bez wysuniętego podwozia, kapitan Wrona ocalił życie 231 pasażerom. Kim jest Tadeusz Wrona?  Oto pilot, który ocalił pasażerów Boeinga 767 ...

awaria samolotu dodano: 02.11.2011 09:27

AWARYJNE LĄDOWANIE. Po co samoloty F-16 asystowały Boeingowi 767?

Dwa samoloty F-16 asystowały Boeingowi 767 przy awaryjnym lądowaniu na płycie lotniska Okęcie. Zobacz dlaczego samoloty latały tak nisko nad Warszawą i po co asystowały Boeingowi 767?

awaria samolotu dodano: 02.11.2011 11:31

Awaryjne lądowanie okiem zagranicznych mediów. Dowiedz się, jak zagraniczne media oceniają wyczyn polskiego pilota

Zagraniczne media są zachwycone awaryjnym lądowaniem kapitana Tadeusza Wrony. Pilot PLL LOT bez podwozia musiał posadzić samolot na płycie lotniska. Kunszt doceniają nie tylko eksperci, ale i dziennikarze stacji informacyjnych. CNN i Fox News pokazały film z lądowania kapitana Wrony.

Boening 767 dodano: 04.11.2011 14:28

"Lataj jak orzeł, ląduj jak Wrona" - jak kapitan Wrona uratował życie 231 osób !?

Kapitan Tadeusz Wrona bezpiecznie sprowadził na ziemię samolot bez wysuniętego podwozia! Hasło "Lataj jak orzeł, ląduj jak Wrona" króluje na Facebooku - wszyscy podziwiają polskiego kapitana lotnictwa Tadeusza Wronę. Mistrzostwo polskich pilotów uratowało życie 231 osób. 54-letni Kapitan Tadeusz Wrona awaryjnie lądował na Okęciu uszkodzonym samolotem Boeing 767 linii LOT, lecącym z Nowego Jorku do Warszawy. 

awaria samolotu dodano: 02.11.2011 08:22

Świat podziwia kapitana Wronę. Za co media zagraniczne chwalą wyczyn polskiego pilota?

Polskie media zostały zdominowane przez wiadomości z lotniska Okęcie, gdzie 1 listopada awaryjnie lądował Boeing 767 pilotowany przez kapitana Tadeusza Wronę. A jak to wyglądało za granicą? Kto najwięcej pisał o uniknięciu katastrofy w Polsce i w jakim tonie? Kto składał gratulacje dla Kapitana Wrony za bezpieczne wyladowanie samolotu?

awaria samolotu dodano: 02.11.2011 08:17

Dreamliner LOT awaryjnie lądował w Glasgow - czy na pokładzie wybuchł pożar?

Pierwsze informacje o problemach samolotu PLL LOT zaczęły spływać około godziny 12. Dreamliner Polskich Linii Lotniczych leciał z Chicago do Warszawy, gdy nagle pojawiły się kłopoty, a mianowice załoga otrzymała sygnał jakoby w luku bagażowym wybuchł pożar. Jak było naprawdę?

dreamliner dodano: 26.09.2014 14:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

awaryjne lądowanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. awaryjne lądowanie. Wszystko na temat awaryjne lądowanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.