porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

VALK Flight App - aplikacja przydatna w podróży. Dlaczego?

VALK Flight  to bardzo przydatna aplikacja, która pomoże zwalczyć strach przed lataniem. Niektórzy już tak mają, że boją się latać. Od lat popularną metodą na fobię samolotową były silne tabletki na sen, ale teraz możesz sobie pomóc aplikacją VALK Flight. Jak to działa?

aplikacja dodano: 07.04.2015 13:03

Co jest przyczyną awiofobii? Dlaczego boisz się latać?

Marzysz o dalekich podróżach, ale przeraża cię myśl o podróży samolotem? Być może cierpisz na awiofobię. Co jest jej przyczyną? Jakie czynniki powodują ten paniczny lęk przed lataniem? I jak sobie z nim radzić?

awiofobia przyczyny dodano: 11.08.2012 00:52

PORADY i WSKAZÓWKI przed lotem. Czy latanie samolotem jest bezpieczne?

Ciężko nam sobie teraz wyobrazić podróżowanie bez latania samolotem, jednak jak pokazują statystki około 30 procent ludzi nadal boi się korzystać z tego środka komunikacji. Wśród nich są nie tylko osoby dotknięte fobią, ale także ci, którzy wierzę we wszelkiego rodzaju mity, związane z lataniem.

katastrofy lotnicze dodano: 01.05.2012 16:35 | odpowiedz (1)

Co to jest awiofobia? Czy to lęk przed lataniem samolotem? Jakie są przyczyny tej fobii?

 Jak rozpoznać awiofobię? Jeśli już na myśl o tym, że musisz wsiąść do samolotu, wznieść się w powietrze i w ten sposób przemieścić np. na wakacje ogarnia cię paniczny lęk. Potem jest tylko gorzej. To z pewnością jest awiofobia. Jakie są przyczyny tej fobii?

boję się latać dodano: 06.09.2012 13:51

AWIOFOBIA jak pokonać? Jak przezwyciężyć strach przed lataniem? AWIOFOBIĘ radzimy, jak pokonać?

Awiofobia, czyli strach przed lataniem to poważna reakcja lękowa wprawiająca w paraliż wielu podróżujących. Radzimy, jak przezwyciężyć lęk przed lataniem. Awiofobia - jak ją pokonać? Co to jest awiofobia?

awiofobia leczenie dodano: 05.05.2012 11:42 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Nehrebecka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Kim ...

AWIOFOBIA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AWIOFOBIA. Wszystko na temat AWIOFOBIA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.