porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SEN O BABCI SENNIK. Sprawdź, co oznacza, kiedy śni ci się babcia?

Sen o babci często nas niepokoi. Boimy się, że to może być ostrzeżenie przed utratą bliskiej osoby. Okazuje się jednak, że babcia we śnie to symbol dobrych rad, dobroci lub ostrzeżenie przed popełnieniem błędu. Dokładna interpretacja snu o babci zależy od tego, w jakich okolocicznościach babcia się śni. Co jeszcze oznacza sen o babci?

babcia we śnie dodano: 07.03.2013 20:22

Jak PRZETRWAĆ ŚWIĘTA W RODZINNYM GRONIE i nie zwariować?

Próbowałeś wymigać się od świąt z rodziną? Choroba, praca, wyjazd do ciepłych krajów, ucieczka do wioski św. Mikołaja, lot na Księżyc... wszystkie te sposoby spaliły na panewce, a koniec świata nie nastąpił 21. grudnia? Podpowiemy Ci, jak przetrwać te kilka godzin z rodziną i nie zwariować!

Boże Narodzenie dodano: 23.12.2012 06:26

Jak pokochać TEŚCIOWĄ? Co zrobić, gdy teściowa cię denerwuje?

Pokochasz teściową, jeśli da się pokochać. Bo jak będzie to zgryźliwa cholera, to choćbyś robił mamusi herbatkę i jeszcze słodził, to i tak będzie grymasić i robić zarzut, że... nie pomieszałeś.

jak pokochać teściową dodano: 10.06.2012 19:10

Jak legalnie zatrudnić babcię do opieki nad wnuczkiem?

Opieka na małym dzieckiem to ciężka praca. O żłobek jest trudno, opiekunka jest droga, najlepsza jest... babcia. Ale taka na etacie! Od jesieni 2011 roku babcia może zawrzeć z własnym dzieckiem umowę na opiekę nad wnuczkiem. Na czym polega ta umowa, czy to się w ogóle opłaca?

jak rozliczyć pit dodano: 02.04.2012 08:56 | odpowiedz (1)

Dzień Babci i Dzień Dziadka. Propozycje prezentów dla babci i dziadka

Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w naszym życiu, dlatego też propozycja prezentu w ich święto nie powinna być banalna. Podarek musi być wyjątkowy i od serca. Podpowiadamy, co moża kupić na Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia).

co kupić babci dodano: 17.01.2013 16:40 | odpowiedz (2)

Kim jest Joanna Brodzik? Jak straciła dziewictwo?

Joanna Brodzik jest pierwsza! Chyba jeszcze żadna gwiazda tak odważnie nie mówiła o swoich rodzinnych relacjach i o tym, jak doszło do jej pierwszego razu. W jakich okolicznościach straciła dziewictwo Joanna Brodzik?

aktorka dodano: 28.06.2012 11:47

SMS-owe wierszyki na Dzień Babci - jakie życzenia wysłać przez telefon?

Dzień Babci nie zawsze z babcią można spędzić. Co wtedy? Pomocne mogą okazać się wierszyki i życzenia, które będzie można złożyć telefonicznie lub wysłać smsem. Babcia na pewno ucieszy się z tego, że o niej pamiętamy.

babcia życzenia dodano: 12.01.2015 18:05

Życzenia i wierszyki na Dzień Babci. Jakie życzenia wysłać przez sms?

21 stycznia wypada Dzień Babci. Jak podziękować kochanym babciom za ich troskę? Jeśli nie możesz odwiedzić babci, możesz wysłać jej sms. Co w nim napisać? Podpowiedzi poniżej!

21 stycznia dodano: 11.01.2014 12:13

Jakie życzenia na Dzień Babci? Podajemy pomysły

Dzień Babci to święto wszystkich babć, które co roku przypada 21 stycznia. W tym wyjątkowym dniu wnuki składają życzenia swoim babciom, a w przedszkolach często organizowane są spotkania, pokazy artystyczne dzieci i poczęstunek z wręczeniem laurek. Jakie życzenia złożyć babci w Dniu Babci?

dzień babci dodano: 19.01.2013 18:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Józef Pawłowski jest polskim aktorem, znanym z roli głównej w ...

babcia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. babcia. Wszystko na temat babcia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.