porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ilu Polaków ufa księdzu? RAPORT ws. zaufania do księży

Od lat w największych europejskich krajach bada się zaufanie ludzi do księży. Jak Polska wypada w tym badaniu? Jak zaufanie do księży w Polsce rysuje się na tle innych krajów?

badanie ufamy księżom dodano: 16.07.2013 13:32

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 2. Jak się bada drzwi na antywłamaniowość?

Nie ma drzwi nie do sforsowania. Każde da się wyważyć, ale w różnym czasie. I właśnie czas, jaki musi poświęcić na to włamywacz, decyduje o tym, do jakiej klasy antywłamaniowej zaliczane są drzwi. Kto testuje drzwi, nadaje im klasę i wydaje certyfikaty?

antywłamaniowe dodano: 08.11.2011 15:57

Jak kawa wpływa na kobiety? Kawa kontra depresja – czy można zapobiec depresji pijąc kawę?

Jedna z najbardziej popularnych teorii leczenia depresji zakłada, że kofeina nasila depresję. Jednak ostatnie badania naukowców z Harvardu potwierdzają, że kawa zapobiega powstawaniu depresji, ale tylko u kobiet!

 

 

bezsenność dodano: 02.01.2012 17:19

Jak Polacy oceniają wprowadzenie stanu wojennego?

Stan wojenny nawet po 30 latach dzieli Polaków. Dyskutują o nim politycy, publicyści i zwykli obywatele. Zobacz, co Polacy sądzą o stanie wojennym.

badania opinii publicznej dodano: 13.12.2011 13:28

Siedzenie nie sprzyja zdrowiu

Nie ma znaczenia, gdzie siedzisz - w biurze, w domu czy w szkole. Eksperci ostrzegają, że siedzenie przez kilka godzin dziennie jest zabójcze. Nawet jeśli po pracy ćwiczysz i uprawiasz sporty nie powinienieś siedzieć za długo.

alzheimer dodano: 10.02.2012 19:09

Jak długo trzeba czekać na wizytę dziecka u lekarza specjalisty?

Klienci publicznych placówek medycznych wiedzą, jak trudno jest zarejestrować się i doczekać wizyty u lekarza. Nie inaczej jest w przypadku dzieci. Czy wiesz, że mali pacjenci muszą czekać nawet rok na badanie u specjalisty?

dziecko dodano: 04.10.2011 15:39

Jak załatwić SKIEROWANIE DO SANATORIUM? Jak wyglądają formalności związane z wyjazdem do uzdrowiska?

Warto podreperować swoje zdrowie w uzdrowisku. Jak załatwić skierowanie, czy każdy lekarz może je wystawić, jak wyglądają procedury związane z leczeniem uzdrowiskowym w ramach NFZ, ile czasu trzeba czekać na wyjazd? 

leczenie dodano: 08.08.2012 09:18

Jak przedszkole może przygotować dziecko do życia we współczesnym świecie?

Zastanawiasz się, jak nauczyć dziecko samodzielnego myślenia, wytrwałości, umiejętności wyciągania wniosków? Co zrobić, żeby było twórcze, nie bało się podejmować wyzwań, umiało współpracować z innymi i dobrze czuło się, mając przed sobą trudne zadania?

edukacja dziecka dodano: 22.02.2012 09:35

Dlaczego dzieci karmione piersią częściej płaczą?

Dzieci karmione piersią płaczą więcej, niż te karmione butelką - do takich wniosków doszli brytyjscy naukowcy. Żeby to stwierdzić przebadali ponad 300 mam i ich dzieci.

dziecko dodano: 13.05.2012 11:23 | odpowiedz (1)

Czy masz chorobę wieńcową - jak sprawdzić?

Choroby układu krążenia mogą być śmiertelnie niebezpieczne dla pacjenta. Bardzo ważna jest właściwa diagnostyka i podjęcie odpowiedniego leczenia. Jak rozpoznać objawy choroby wieńcowej?

choroba niedokrwienna objawy dodano: 24.02.2013 11:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Robert Rozmus? [KARIERA, RODZINA]

Robert Rozmus to aktor o wielu twarzach. To on podkładał ...

badania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badania. Wszystko na temat badania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.