porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nowotwory - jakie badania diagnostyczne należy wykonać? Jakie badania wykrywają raka?

Wcześnie wykryty nowotwór znacznie zwiększa szanse na wyleczenie! Warto o tym pamiętać i udać się do onkologa, choćby na zwykła rozmowę... Pamiętajmy także, że nie ma jednego badania, które wykrywa raka! W zależności od miejsca podejrzenia choroby musimy zrobić inne badania.

choroba nowotworowa dodano: 04.02.2014 12:50

Co to jest rezonans magnetyczny? Dlaczego badanie bywa uciążliwe dla pacjenta?

Rezonans magnetyczny to technika obrazowania umożliwiająca zajrzenie do wnętrza ciała. Jest precyzyjna, a zarazem całkowicie nieszkodliwa, nieinwazyjna. Bywa jednak dla pacjentów nieco uciążliwa. Najczęściej skarżą się na hałas, który może sięgać nawet 100 decybeli. Ale pojawiły się ciche aparaty.

rezonans magnetyczny dodano: 22.09.2014 08:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

badania diagnostyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badania diagnostyczne. Wszystko na temat badania diagnostyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.