porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nowotwory - jakie badania diagnostyczne należy wykonać? Jakie badania wykrywają raka?

Wcześnie wykryty nowotwór znacznie zwiększa szanse na wyleczenie! Warto o tym pamiętać i udać się do onkologa, choćby na zwykła rozmowę... Pamiętajmy także, że nie ma jednego badania, które wykrywa raka! W zależności od miejsca podejrzenia choroby musimy zrobić inne badania.

choroba nowotworowa dodano: 04.02.2014 12:50

Co to jest rezonans magnetyczny? Dlaczego badanie bywa uciążliwe dla pacjenta?

Rezonans magnetyczny to technika obrazowania umożliwiająca zajrzenie do wnętrza ciała. Jest precyzyjna, a zarazem całkowicie nieszkodliwa, nieinwazyjna. Bywa jednak dla pacjentów nieco uciążliwa. Najczęściej skarżą się na hałas, który może sięgać nawet 100 decybeli. Ale pojawiły się ciche aparaty.

rezonans magnetyczny dodano: 22.09.2014 08:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

badania diagnostyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badania diagnostyczne. Wszystko na temat badania diagnostyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.