porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mukowiscydoza - czy można ją wykryć badaniami genetycznymi?

 Mukowiscydoza - jaka choroba kryje się pod tą nazwą? Skąd wiadomo, kto na nią choruje? Jak wyglądają badania w kierunku mukowiscydozy?

choroba genetyczna dodano: 04.03.2013 11:09

Jak sprawdzić prawdopodobieństwo zachorowania na raka?

Jeśli w Twojej rodzinie było dużo przypadków zachorowania na raka, to warto zrobić sobie badania wykrywające, czy masz geny zwiększające ryzyko zachorowania na nowotwory. Mówimy, jak zbadać prawdopodobieństwo zachorowania na raka.

badanie markerów nowotworowych dodano: 28.10.2013 12:38

Czego możesz oczekiwać i wymagać od dobrego ginekologa, który prowadzi twoją ciążę?

W ciąży potrzebujesz dobrej opieki medycznej, bo od tego może zależeć zdrowie twojego dziecka. Szukaj więc kompetentnego i rzetelnego ginekologa. Oto, czego możesz od niego oczekiwać.

badania laboratoryjne dodano: 29.02.2012 09:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Młoda nadzieja polskiego tenisa, która ostatnio wdała się w publiczny ...

badania genetyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badania genetyczne. Wszystko na temat badania genetyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.