porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Interpretacja badań gdzie szukać podpowiedzi? Jak czytać wyniki badań, co to jest WBC, RBC, OB

Badania lekarskie mogą wiele powiedzieć o naszym stanie zdrowia, wskazać ewentualne zagrożenia, zmiany w narządach i układzie odpornościowym. Interpretacja badań - gdzie szukać podpowiedzi? Jak czytać wyniki badań WBC, RBC, OB. Co to jest WBC, RBC, OB?

badania labolatoryjne dodano: 14.06.2013 11:26

MORFOLOGIA KRWI. Jak czytać wyniki badania krwi? Jak odczytać wynik?

Zobacz, jak samodzielnie zorientować się w wynikach morfologii. Jakie są normy, a jakie odchylenia mogą wskazywać na poważne zaburzenia zdrowotne? Morfologia krwi i wyniki badań krwi - jak interpreztować?

białe krwinki dodano: 11.06.2012 00:23

Jak się przygotować do badań lekarskich?

Każdy z nas powinien się systematycznie badać. Warto regularnie, raz w roku, wykonywać przynajmniej podstawowe badania lekarskie, takie jak badanie krwi czy moczu. Badania tego typu pomagają stwierdzić, czy coś złego nie dzieje się w naszym organizmie.

badania lekarskie dodano: 26.09.2014 10:42

Bezpłatne badania dla kobiet w ciąży. Jakie badania dla kobiet w ciąży gwarantuje NFZ?

Kobiety w ciąży mają prawo do bezpłatnej opieki w ramach NFZ, bez względu na to, czy są ubezpieczone, czy nie. Jedynym warunkiem, by móc skorzystać z bezpłatnych badań w czasie ciąży jest wybranie lekarza i gabinetu, który ma podpisany kontrakt z NFZ. Sprawdź, jakie badania w ciąży możesz wykonać w ramach NFZ.

badania dodano: 03.03.2013 13:36

Jak rozpoznać cholestazę? Czym grozi cholestaza ciążowa?

Cholestaza to choroba wątroby. Ma ona swoją odmianę ciążową, która dotyka kobiety w ostatnich miesiącach przed rozwiązaniem. Choroba ta jest groźna dla płodu, dlatego tak ważne jest jej szybkie rozpoznanie. Jak rozpoznać cholestazę?

cholestaza ciężarnych dodano: 25.07.2012 18:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

badania krwi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badania krwi. Wszystko na temat badania krwi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.