porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DOTYKAJ I WYGRYWAJ ŻYCIE - ważna akcja społeczna

WYSTARTOWAŁA akcja charytatywna DOTYKAM=WYGRYWAM. Głównym jej celem jest promocja profilaktyki raka piersi poprzez regularne samobadanie piersi i noszenie dobrze dobranego biustonosza. Wszystkie zebrane podczas akcji środki zostaną przekazane stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Każdy ma szansę wesprzeć projekt. Wystarczy oddać swój stary, źle dopasowany biustonosz do reCYClingu, by zasilić konto stowarzyszenia. Celem jest zebranie 1 tony staników i uzyskanie kwoty 20 000 zł dla Amazonek.

dobieranie stanika dodano: 10.10.2018 12:13

Piersi - badanie. Jak badać piersi? Badanie piersi - sprawdzone rady

BADANIE PIERSI. Rak piersi to najczęściej występujący u kobiet nowotwór złośliwy. Im wcześniej się go wykryje, tym większe szanse na wyleczenie. Dlatego należy często badać piersi. Jak wykonać samobadanie piersi? Oto sprawdzone porady

badanie palpacyjne piersi dodano: 12.05.2013 10:50

Czy wiesz, że samobadanie piersi zajmuje tylko kilka minut?

Regularne samobadanie to podstawa profilaktyki raka piersi. Zajmie ci ono tylko kilka minut w miesiącu. To niewiele, biorąc pod uwagę, że stawką jest życie.

JAK BADAĆ PIERSI dodano: 16.09.2012 20:52

SAMOBADANIE PIERSI. Jak prawidłowo badać piersi?

Każda zmiana w piersiach może być niebezpieczna. Im szybciej ją wykryjesz, tym lepiej. Nie czekaj więc na kolejną wizytę u lekarza, tylko stań przed lustrem i upewnij się, że jesteś zdrowa.

badanie mammograficzne dodano: 19.12.2012 13:45

Jak badać piersi? Profilaktyka raka piersi

Przede wszystkim sprawdzaj je sama. Twoje palce są niczym czułe narzędzie diagnostyczne. Możesz nimi wyczuć guzek średnicy jednego centymetra. Jest tylko jeden warunek. Samobadanie piersi musi być wykonywane regularnie, co miesiąc, i prawidłowo, abyś mogła rozpoznać w nich niepokojącą zmianę.

guzek w piersi dodano: 06.02.2013 08:45

SAMOBADANIE PIERSI. Jak badać piersi?

Przynajmniej raz w miesiącu każda kobieta powinna sama zbadać sobie piersi. Samobadanie piersi jest bardzo proste i zabiera tylko chwilę. Podpowiadamy, jak skontrolować, czy w piersiach nie pojawiły się niepokojące zgrubienia.

guzek w piersi dodano: 10.01.2012 07:20 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

badanie piersi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badanie piersi. Wszystko na temat badanie piersi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.