porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co sprawdzić w samochodzie po zimie?

Słoneczna, ciepła pogoda kusi, by motoryzacyjnie przywitać wyczekiwaną wiosnę. Jazda samochodem zimą mogła jednak negatywnie wpłynąć na jego stan techniczny. Podpowiadamy, jak odświeżyć auto i przygotować je do wiosennych podroży.

sprzątanie samochodu dodano: 14.03.2014 16:06 | odpowiedz (2)

Nowe zasady badań technicznych pojazdów mechanicznych 2013 roku. Czy twoje auto przejdzie przegląd

Badania techniczne pojazdów w 2013 roku. Rok 2013 przyniósł zmiany w przepisach dotyczących badania technicznego pojazdów. Podstawowa zmiana to możliwość pozytywnego przejścia badania nawet po stwierdzeniu drobnych usterek w aucie.

auto.wieszjak.pl dodano: 28.03.2013 11:54

BADANIE TECHNICZNE - CENNIK. Ile kosztuje badanie techniczne samochodu osobowego?

Badanie techniczne samochodu trzeba zrobić co roku. Mimo zmian w sposobie przeprowadzania okresowych badań technicznych bez zmian pozostały opłaty pobierane za ich wykonanie. Za przegląd samochodu zapłacimy 98 złotych (+1 zł opłaty na CEPIK), w przypadku motocykla opłata wynosi 62 złote. Czy zmieni się cennik opłat za badanie techniczne?

badania techniczne cennik dodano: 30.09.2012 21:05

NOWE ZASADY BADAŃ TECHNICZNYCH pojazdów 2013 r. Drobne i istotne USTERKI. Nowy cennik badań

Obowiązkowe badania techniczne pojazdów funkcjonują według niezmienionych zasad od 2004 roku. Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów wniosła do Ministerstwa Transportu o zmiany w zapisie ustawy, w sprawie zakresu badań kontrolnych i nowej tabeli cennika. Co może się więc zmienić w 2013 roku? Rozporządzenie ministra transportu w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy badaniach technicznych.

auto.wieszjak.pl dodano: 19.12.2012 09:58 | odpowiedz (1)

Jak ustawić światła w aucie? Przygotuj auto na wakacje!

Ustawienie świateł nie jest czynnością wyjątkowo trudną. Niestety, żeby dobrze - precyzyjnie i zgodnie z przepisami - ustawić światła należy mieć odpowiednie narządzie. Ustawianie świateł "na oko" jest niedopuszczalne i niebezpieczne dla innych kierowców.

światła dodano: 08.06.2013 11:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Bogusław Paź? [AFERA z obrażaniem Ukraińców]

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim opublikował wpis, w którym nazywa ukraińskich ...

badanie techniczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. badanie techniczne. Wszystko na temat badanie techniczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.