porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak spakować dziecko na obóz harcerski? Lista rzeczy na wyjazd

Jeśli nasze dziecko wyjeżdża na wakacyjny obóz harcerski czy zuchowy, trzeba je szczególnie przygotować, zwłaszcza jeśli obóz organizowany jest w lesie, w bazie harcerskiej, pod namiotami.

kolonie dodano: 13.07.2015 11:46

Jaki ciężar można wozić na dachu samochodu? Jakie wagi są dopuszczalne?

Zbyt wielkie obciążenie dachu samochodu bagażem, może w razie wypadku drogowego skończyć się tragicznie. Eksperci z powodu ograniczeń w danych pojazdach, zalecają dokładne sprawdzanie wagi przewożonych elementów, a także stabilności zamocowania przedmiotów na dachu.

bagażnik dachowy dodano: 13.09.2014 00:53

Bagaż w tanich liniach lotniczych - jak uniknąć wysokich dopłat?

Specyfiką tanich linii lotniczych jest oferowanie biletów w bardzo niskiej cenie i naliczanie "drobnych" dopłat za usługi, które w u regularnych przewoźników dostępne są bezpłatnie. Jedną z nich jest bagaż. Za jego przewóz trzeba dopłacić, czasem nawet sporo. Jak uniknąć opłat za bagaż w tanich liniach?

opłaty za nadbagaż dodano: 25.10.2013 13:43

Co trzeba zabrać ze sobą na pielgrzymkę? Przeczytaj nasz poradnik

Wybierasz się na pieszą pielgrzymkę? Musisz się do niej odpowiednio przygotować. Jeśli tego nie zrobisz, to wspaniała przygoda może zamienić się w koszmar. Sprawdź, co koniecznie powinno znaleźć się w twoim bagażu.

co zabrać dodano: 07.08.2012 15:39

Samolotem po Polsce. Co można, a czego nie można wziąć do samolotu? Co zabierzesz do bagażu podręcznego?

O czasu, gdy terroryści wzięli na cel samoloty, każdy pasażer na lotnisku jest potencjalnym zamachowcem. Zabrania mu się wnosić na pokład niebezpiecznych przedmiotów, w tym również takich, które mało kto podejrzewa o stwarzanie zagrożenia. Zobacz, czego nie można wziąć ze sobą do samolotu? Co musi się znaleźć w luku bagażowym, a co można mieć w bagażu podręcznym? Co można zabrać do bagażu podręcznego do samolotu?

11 września dodano: 06.08.2012 00:09

Jak SPAKOWAĆ DZIECKO na KOLONIĘ? Co dziecko powinno zabrać na wakacyjny wyjazd?

Twoja pociecha pierwszy raz wyjeżdża na kolonie i boisz się, czy da sobie radę bez ciebie. Nie wiesz, jak wyposażyć dziecko, aby niczego mu nie zabrakło, a jednocześnie nie miało ważącej 50 kg torby? Sprawdź, co jest najpotrzebniejsze podczas wakacji na koloniach lub obozie.

dziecko dodano: 25.06.2015 11:36

Jak się spakować na wakacje?

Plecak czy walizka? Kurtka czy sandały? Przed takimi dylematami staje każdy, kto chce spakować się na wakacje. Jak poradzić sobie z tym zadaniem, by nie targać przez tydzień kilograma zbędnych rzeczy i nie zostawić nic co może się przydać w domu
pakowanie dodano: 21.05.2013 16:49

Bagaż podręczny w samolocie WAGA, ROZMIAR - TANIE LINIE: Wizz Air, Ryanair - JAKI, ILE, LIMITY + CENY

Jakie są limity - wielkość - waga - na bagaż podręczny w tanich liniach lotniczych? ZOBACZ TABELĘ ze wszystkimi informacjami: WIELKOŚĆ, WAGA, CENY za bagaż podręczny:

bagaż podręczny dodano: 24.07.2013 14:28

Bagaż podręczny w samolocie WAGA, ROZMIAR - REJSOWE LINIE LOTNICZE: LOT, Lufthansa - JAKI, ILE, LIMITY + CENY

Jakie są limity - wielkość - waga - na bagaż podręczny w rejsowych liniach lotniczych? ZOBACZ TABELĘ ze wszystkimi informacjami: WIELKOŚĆ, WAGA, CENY za bagaż podręczny:

bagaż podręczny dodano: 24.07.2013 14:27

Minikosmetyki - dlaczego są takie wygodne? Kosmetyki na podróż

Kosmetyki w miniaturowych opakowaniach ułatwiają życie: przydają się w podróży czy na urlopie, ale także podczas długiego dnia, kiedy od rana do późnego wieczora jesteśmy poza domem. Dlaczego są takie wygodne? Jakie warto mieć w bagażu lub torebce?

kosmetyki dodano: 19.06.2013 08:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

BAGAŻ szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BAGAŻ. Wszystko na temat BAGAŻ na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.