porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile wynosi odszkodowanie za zgubiony bagaż. Jak je podwyższyć?

Jeśli często podróżujesz samolotem prędzej czy później na pewno cię to spotka. Ale nie przejmuj się, zgubiony bagaż zwykle się odnajduje, a jeśli nie, możesz otrzymać wysokie odszkodowanie w wysokości 1200 euro. Mówimy, ile wynosi odszkodowanie za zgubiony lub zniszczony bagaż.

odszkodowanie dodano: 22.07.2015 11:01

Co warto zabrać ze sobą na pokład samolotu? Trzy problemy do rozwiązania

Aby przyjemnie spędzić podróż samolotem warto pamiętać o kilku drobiazgach. Guma do żucia, mokre chusteczki czy odtwarzacz mp3 mogą znacząco podnieść komfort podróży.

długi lot dodano: 20.03.2014 14:14

Czego nie wolno wziąć do bagażu podręcznego w liniach Ryanair?

Bagaż podręczny w Ryanair. Co można przewozić w kabinie samolotu, a czego absolutnie nie należy umieszczać w podręcznej torbie, którą podróżujemy liniami Ryanair? Mówimy, jak spakować bagaż podręczny do samolotu.

bagaż ryanair dodano: 23.10.2013 15:11

Bagaż podręczny w pociągu i w samolocie: co zabrać? Co spakować do bagażu podręcznego?

Co warto ze sobą zabrać w podróż? Co spakować do bagażu podręcznego, gdy jedziemy pociągiem, a co zapakować, gdy lecimy samolotem? Przedstawiamy krótki informator na temat bagażu podręcznego.

bagaż podręczny pociąg dodano: 13.04.2013 16:52 | odpowiedz (1)

Samolotem po Polsce. Co można, a czego nie można wziąć do samolotu? Co zabierzesz do bagażu podręcznego?

O czasu, gdy terroryści wzięli na cel samoloty, każdy pasażer na lotnisku jest potencjalnym zamachowcem. Zabrania mu się wnosić na pokład niebezpiecznych przedmiotów, w tym również takich, które mało kto podejrzewa o stwarzanie zagrożenia. Zobacz, czego nie można wziąć ze sobą do samolotu? Co musi się znaleźć w luku bagażowym, a co można mieć w bagażu podręcznym? Co można zabrać do bagażu podręcznego do samolotu?

11 września dodano: 06.08.2012 00:09

NA FERIE SAMOLOTEM. Uwaga, dziecko na pokładzie! Na co zwracać uwagę, jak przygotować się do lotu?

Pierwsza podróż samolotem z dzieckiem to prawdziwe przeżycie dla całej rodziny. Odpowiednio zaplanowana na długo pozostawi w pamięci wiele miłych wspomnień.

bilet ulgowy dodano: 12.01.2012 10:04

BAGAŻ PODRĘCZNY. Co możemy włożyć do torby, która będzie przy nas w samolocie?

Co można zmieścić w torbie wielkości 55 x 40 x 20 cm, bo taką możesz wnieść na pokład samolotu? Jak podzielić bagaż na główny i podręczny, tak aby nie trzeba było niczego zostawiać przy odprawie bagażowej?

Bagaż podręczny w samolocie dodano: 05.05.2012 13:30 | odpowiedz (3)

Co zabrać dziecku do samolotu i jak pomóc mu przetrwać czas podróży?

Podróż samolotem to dla dziecka wyzwanie. Trudno usiedzieć kilka godzin w miejscu, nieważne, czy na fotelu czy – jak najmłodsze dzieci – na kolanach rodziców. Dzieci bardziej niż dorośli odczuwają zmiany ciśnienia. Jak pomóc im przetrwać ten czas?

dziecko w samolocie dodano: 14.10.2011 11:38

Co można zabrać do samolotu? Bagaż podręczny co można mieć ze sobą w samolocie

Choć wytyczne dotyczące dopuszczalnej pojemności płynów przewożonych w bagażu podręcznym zmodyfikowano 4 lata temu, to wciąż zdarzają się dantejskie sceny rekwirowania kremów i perfum na lotniskach. Co trzeba wiedzieć, by nie stać się głównym aktorem tego spektaklu?

Bagaż podręczny w samolocie dodano: 06.09.2013 10:01 | odpowiedz (3)

Bagaż podręczny w samolocie WAGA, ROZMIAR - TANIE LINIE: Wizz Air, Ryanair - JAKI, ILE, LIMITY + CENY

Jakie są limity - wielkość - waga - na bagaż podręczny w tanich liniach lotniczych? ZOBACZ TABELĘ ze wszystkimi informacjami: WIELKOŚĆ, WAGA, CENY za bagaż podręczny:

BAGAŻ dodano: 24.07.2013 14:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
E.L. James: kim jest autorka "50 twarzy Greya"? [kariera, rodzina]

E.L. James szturmem podbiła serca wielu czytelników i czytelniczek ...

bagaż podręczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bagaż podręczny. Wszystko na temat bagaż podręczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.