porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki ciężar można wozić na dachu samochodu? Jakie wagi są dopuszczalne?

Zbyt wielkie obciążenie dachu samochodu bagażem, może w razie wypadku drogowego skończyć się tragicznie. Eksperci z powodu ograniczeń w danych pojazdach, zalecają dokładne sprawdzanie wagi przewożonych elementów, a także stabilności zamocowania przedmiotów na dachu.

BAGAŻ dodano: 13.09.2014 00:53

Jak zapakować samochód na wakacje? Jak bezpiecznie przewieźć wakacyjny bagaż?

JAK ZAPAKOWAĆ SAMOCHÓD NA WAKACJE? Gdy na wakacje jedziemy autem, warto, byśmy zapakowali bagaż do samochodu w odpowiedni sposób. Jeśli zrobimy to niewłaściwie, auto może się gorzej prowadzić. Ale to nie wszystko. Przedmioty bezmyślnie ulokowane w kabinie będą stanowić zagrożenie dla pasażerów.

bagaż samochód dodano: 26.05.2014 10:59 | odpowiedz (1)

Jak przewozić NARTY SAMOCHODEM? Jaki bagażnik samochodowy na dach wybrać?

Większość z nas udając się na wyjazd na narty, jako środek transportu wybiera samochód. Nic w tym dziwnego – wygodnie, bez problemów z przemieszczaniem się u celu podróży, a dodatkowo można zabrać duży bagaż. Wytrawni narciarze zazwyczaj na taki wyjazd biorą swój sprzęt narciarski. Ale w jaki sposób można bezpiecznie przewozić narty samochodem?

jak przewozić narty dodano: 22.01.2013 16:19

SAMOCHODEM na NARTY. Jak przewozić sprzęt? [PRAKTYCZNE RADY]

Przewóz sprzętu sportowego w samochodzie nie jest taki prosty, jak to się wydaje. Transport w kabinie jest niewygodny i niebezpieczny, dlatego warto pomyśleć o prawidłowym ulokowaniu nart czy snowboardów. Najlepsze rozwiązanie to montaż relingów na dachu czy zamykanego dodatkowego bagażnika.

jak przewozić narty dodano: 19.12.2013 14:53

Jakie są rodzaje BAGAŻNIKÓW SAMOCHODOWYCH?

Spakowanie się w bagażnik samochodu przed wyjazdem na wakacje lub na narty często wiąże się z koniecznością usuwania przedmiotów, które mogłyby się przydać. Auto można jednak w prosty sposób "powiększyć" – służą do tego różne bagażniki dachowe, boksy samochodowe i uchwyty na narty lub rower.

bagażnik bazowy dodano: 22.01.2013 16:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?

Paweł Pawlikowski urodził się w Polsce, ale jako 14-latek wyjechał ...

bagażnik dachowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bagażnik dachowy. Wszystko na temat bagażnik dachowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.