porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Olga Bończyk - komu pomaga znana aktorka? Czego ambasadorem została?

Olga Bończyk nie stroni od angażowania się w akcje, które mają na celu dobro ogółu. Obecnie została ambasadorką akcji stacji telewizyjnych MiniMini+ i teleTOON+ na rzecz dzieci niesłyszących. Dowiedz się, na czym polega działalość Olgi Bończyk?

dzieci dodano: 03.09.2012 18:04

PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA. Jakie AUDIOBOOKI warto kupić dziecku?

Dzieci uwielbiają, kiedy czytamy im bajki. Jednak żaden rodzic nie jest w stanie robić tego godzinami. Tymczasem książki w wersji audio, chociaż nie zastąpią kontaktu z rodzicem, pomagają dziecku pokochać czytanie. Audio-booki przydają się jako tło do zabawy, albo jako usypianka. Ale które wybrać?

audiobooki dodano: 01.06.2012 07:06 | odpowiedz (2)

SENNIK. Sny o zabawkach – interpretujemy sny o kolejkach, klockach i misiach. Co znaczy, gdy śnią ci się zabawki?

Sny o grach i zabawach z dzieciństwa z jednej strony świadczą o niedoborach wartości duchowych w twoim życiu: miłości, akceptacji, przyjaźni, samorealizacji. Z drugiej niosą nadzieję na lepsze jutro, są zapowiedzią radosnych spotkań, prowokują do uśmiechu. Mówimy, co jeszcze oznaczają sny o zabawkach!

dzień pluszowego misia dodano: 24.11.2014 16:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

bajki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bajki. Wszystko na temat bajki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.