porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SENNIK. Sny o zabawkach – interpretujemy sny o kolejkach, klockach i misiach. Co znaczy, gdy śnią ci się zabawki?

Sny o grach i zabawach z dzieciństwa z jednej strony świadczą o niedoborach wartości duchowych w twoim życiu: miłości, akceptacji, przyjaźni, samorealizacji. Z drugiej niosą nadzieję na lepsze jutro, są zapowiedzią radosnych spotkań, prowokują do uśmiechu. Mówimy, co jeszcze oznaczają sny o zabawkach!

dzień pluszowego misia dodano: 24.11.2014 16:34

PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA. Jakie AUDIOBOOKI warto kupić dziecku?

Dzieci uwielbiają, kiedy czytamy im bajki. Jednak żaden rodzic nie jest w stanie robić tego godzinami. Tymczasem książki w wersji audio, chociaż nie zastąpią kontaktu z rodzicem, pomagają dziecku pokochać czytanie. Audio-booki przydają się jako tło do zabawy, albo jako usypianka. Ale które wybrać?

audiobooki dodano: 01.06.2012 07:06 | odpowiedz (2)

Olga Bończyk - komu pomaga znana aktorka? Czego ambasadorem została?

Olga Bończyk nie stroni od angażowania się w akcje, które mają na celu dobro ogółu. Obecnie została ambasadorką akcji stacji telewizyjnych MiniMini+ i teleTOON+ na rzecz dzieci niesłyszących. Dowiedz się, na czym polega działalość Olgi Bończyk?

dzieci dodano: 03.09.2012 18:04

Jakie książki warto czytać dziecku?

Każdy rodzic chce wychować swoje dziecko na mądrego i kochającego człowieka. Dlaczego czytanie pomaga w wychowaniu dzieci? Ponieważ książki rozwijają wyobraźnię i wpływają na system wartości małych słuchaczy. Sprawdź, jakie książki powinno znać twoje dziecko.

czytanie dziecku dodano: 05.10.2011 15:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

bajki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bajki. Wszystko na temat bajki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.