porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak Polacy spędzą sylwestra? Poznaj najnowsze sondaże. Nie tylko ty zostaniesz w domu!

Firma KPMG przeprowadziła wśród Polaków sondę dotyczącą ich sylwestrowych planów. Ku zaskoczeniu wielu z nas, tylko co dwudziesty z naszych rodaków wybiera się na bal lub do dyskoteki! Gdzie w większości zamierzamy przywitać Nowy Rok? Mówimy, jak Polacy spędzą Sylwestra 2012

domówka dodano: 30.12.2012 19:36

Gdzie kupić strój na bal dla przedszkolaka?

Prawdziwy karnawał nie może obejść się bez balu przebierańców - to dla naszych pociech naprawdę nieziemska frajda! Wróżka, księżniczka, pirat czy batman - jaki kostium wybrać na karnawałową zabawę?

dzieci dodano: 03.01.2012 16:45

Savoir-vivre. Kto komu pierwszy się kłania i dlaczego?

Karnawał to czas zabaw, studniówek, spotkań towarzyskich i wytwornych bali. Warto znać i kultywować obyczaje i formy towarzyskie. Savoir-vivre oraz dobre wychowanie zawsze są w cenie.

dobre wychowanie dodano: 04.01.2012 09:43

Jak spędzić SYLWESTROWĄ NOC? Poznaj pomysły innych - może któryś z nich jest dla ciebie?

Jeszcze parę lat temu większość Polaków w Sylwestra pędziła na bal do znanego hotelu czy restauracji. Dziś większość z nas spędza tę noc inaczej - pomysłów jest co najmniej kilka. Sprawdź, który z nich może być odpowiedni dla ciebie?

koncert dodano: 31.12.2011 14:41

Co robić, jak się nie lubi sylwestra?

To nieprawda, że wszyscy uwielbiają szaleć w sylwestrową noc i z aplauzem witać kolejny Nowy Rok. Jak zatem przeżyć go w zgodzie ze sobą?

Nowy Rok dodano: 29.12.2011 18:05

Bal Nocy Letniej TVN - co to za impreza?

W ogrodach Arkad Kubickiego w Warszawie odbył się już piąty charytatywny bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Kto pojawił się na balu? Na jaki cel przeznaczone zostaną pieniądze?

TVN dodano: 07.09.2014 14:50

STUDNIÓWKA I KARNAWAŁ 2012! Dopasuj sukienkę do swojej figury!

Bal maturalny to pierwszy taki oficjalny bal w naszym dorosłym życiu, w którym każda z nas chce wyglądać zjawiskowo i oszołamiająco. Projektanci współpracujący z butikiem salandpepper.pl radzą jak dopasować sukienkę do typu figury.

asymetria dodano: 27.01.2012 11:04

Jak zrobić kotylion? Modna ozdoba na sylwestra, karnawał, święta państwowe

Potrzebujesz ozdoby na choinkę lub modnego dodatku na bal karnawałowy? Kotylion zrobiony z różnokolorowych pasków papieru lub sztywniejszej tkaniny bądź kolorowych wstążeczek. Sprawdzi się w obu tych rolach. Jest łatwy i prosty do wykonania samodzielnie. Z jego własnoręcznym zrobieniem poradzą sobie także dzieci. Jak zrobić kotylion?

karnawalowy kotylion dodano: 10.12.2012 12:30

KARNAWAŁ 2012. Jak wygląda karnawał w Wiedniu?

Słowo karnawał kojarzy nam się zazwyczaj z zabawą, kolorowymi strojami i odpowiednim terminem. Podobnie jest z karnawałem w Wiedniu, choć jego ramy czasowe są nieco inne. Kiedy odbywa się karnawał w Wiedniu? Jak wygląda? Czy warto tam pojechać?

impreza dodano: 13.01.2012 00:06

Chcesz spędzić udanego sylwestra? Zacznij przygotowania do sylwestrowej zabawy!

Do zabawy sylwestrowej zostały jeszcze 3 miesiące, więc... najwyższy czas zacząć myśleć o tym, jak spędzić tę wyjątkową, jedyną w roku noc. Nie przekładaj przygotowań z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, bo znów będziesz robić wszystko na ostatnią chwilę.

diety odchudzające dodano: 27.12.2011 22:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest generał Mieczysław Bieniek?

Mieczysław Bieniek, generał w stanie spoczynku, kilka dni temu został ...

bal szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bal. Wszystko na temat bal na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.