porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić strój Czerwonego Kapturka?

Czerwony kapturek, biały fartuszek, spódniczka i koszyczek. Tak wygląda standardowy strój Czerwonego Kapturka, a gdyby tak go unowocześnić? Twoje dziecko marzy o tym, by być Czerwonym Kapturkiem, zaproponuj mu nowoczesną jego wersję. Na pewno wszystkich zaskoczy i wszystkim się spodoba.

bal karnawałowy dla dzieci dodano: 13.02.2014 13:43

Jak zorganizować BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci?

Karnawał rozpoczął się na dobre. To okres zabaw, przyjęć i balów przebierańców. Idealny czas na zorganizowanie imprezy, którą dzieciaki przecież tak uwielbiają. Nie masz pomysłu jak zorganizować zabawę dla dzieci? Zobacz nasze podpowiedzi.

bal karnawałowy dodano: 09.01.2013 10:42

Jak zrobić KORONĘ Z PAPIERU?

Korona "jak prawdziwa" powinna być złota i na planie regularnego ośmioboku. Zrobić samemu taką koronę z papieru wcale nie jest trudno. Mowimy, jak to zrobić.

kinderbal dodano: 26.10.2012 13:15

Pomysły na przebrania na bale przebierańców - jakie są?

Ostatnia sobota karnawału wypada 14 lutego, mamy więc jeszcze trochę czasu na karnawałowe szaleństwa. Zabawę można urozmaicić urządzając bal przebierańców. Jak się przebrać na karnawałową zabawę, bal kostiumowy, tematyczną domówkę?

bal kostiumowy dodano: 29.01.2015 10:22 | odpowiedz (1)

WYPOŻYCZALNIE KOSTIUMÓW. Gdzie wypożyczyć strój na sylwestra?

Jeśli idziesz na imprezę przebieraną, a nie masz czasu na mozolne szycie strojów, z pomocą przyjdą ci wypożyczalnie. Na jedną noc możesz stać się kim zechcesz i zadziwić swoich znajomych! Zobacz, gdzie wypożyczysz strój.

bale maskowe dodano: 14.12.2012 12:27 | odpowiedz (1)

Jak zrobić KOSTIUM PIRATA? Zrób to sam!

Przebranie za pirata zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Po latach świetności superbohaterów, mali chłopcy coraz częściej wybierają właśnie taki strój na bal karnawałowy. To doskonała propozycja dla małych łobuziaków i fanów morskich opowieści.

bal karnawałowy dodano: 20.12.2012 08:24

Jak zrobić KOSTIUM PIPPI LANGSTRUMPF na bal przebierańców?

Prosty kostium, na który składają się krótko mówiąc opadające skarpetki i dwa druciki. Mówimy, jak własnoręcznie, małym kosztem zrobić stój dla małej Pippi na bal przebierańców.

bal karnawałowy dodano: 07.02.2013 13:17 | odpowiedz (1)

Jak zrobić KOSTIUM PIRATA? Jak uszyć strój pirata na bal przebierańców?

Bale karnawałowe drzewiej nie mogły się obejść bez przebierańców. I słusznie, bo bal w przebraniu jest ciekawszy –można chociaż na chwilę stać się postacią z bajek lub marzeń. Mimo że nietrudno znaleźć w sklepach gotowe kostiumy, wiele osób woli zrobić je samodzielnie. Jest taniej, atrakcyjniej i niekiedy także nietandetnie. Mówimy, jak zrobić kostium pirata na karnawałowy bal przebierańców.

pirat dodano: 13.01.2014 18:15

Jak zrobić KOSTIUM WRÓŻKI? Jak uszyć strój wróżki na bal przebierańców?

Kostium wróżki to jedno z najbardziej bajkowych i najpopularniejszych przebrań dla dzieci na karnawałowy bal przebierańców. Atrybutami wróżki są wysoka czapka z powłóczystym welonem i czarodziejska różdżka. Jak je zrobić?

bal dla dzieci dodano: 04.01.2015 12:17

Jak zrobić KOSTIUM KSIĘŻNICZKI? Jak uszyć suknię na bal przebierańców?

Księżniczka, gdy jest córką księcia, powinna być ubrana elegancko acz powściągliwie, bo w innej sytuacji konflikt z królewną murowany. Jeżeli księżniczka to tylko (aż) tytuł należny członkini rodziny panującej, może być jeszcze gorzej, bo – jak pokazuje życie – taka księżniczka nie jest nie tylko prawdziwą księżniczką, ale nierzadko nie jest też arystokratką. Jak dobrze przebrać dziecko na bal przebierańców, by było prawdziwą księżniczką?

jak uszyć suknię dodano: 11.01.2013 08:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Dzieci Bronisława Komorowskiego – kim są, co robią?
Dzieci Bronisława Komorowskiego – kim są, co robią?

Bronisław Komorowski z dumą powtarza, że ma aż pięcioro dzieci ...

bal przebierańców szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bal przebierańców. Wszystko na temat bal przebierańców na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.