porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIOSNA NA BALKONIE. Jak przygotować balkon do sezonu?

Na balkonie może być równie przyjemnie jak w ogrodzie. Teraz, kiedy wiosna w końcu zagościła na dobre, jest najlepszy moment na jego odświeżenie.

odnowienie balustrady dodano: 03.04.2012 14:41

Dlaczego w drzwiach balkonowych nie montuje sie klamki od zewnętrz?

Pokoje bez klamek kojarzą się jednoznacznie. Ale dlaczego nie montujemy klamek w drzwiach na balkonach. To pytanie nurtuje pewnie niejedną osobę , która wychodzi na balkon powiesić pranie czy zapalić papierosa i widzi jak do środka wlatują komary, liście i inne cuda natury
drzwi dodano: 31.05.2013 13:02

Czy zabudowa balkonu to dobry pomysł? Dlaczego warto zrobić zabudowę balkonu w mieszkaniu?

Substytutem własnego ogrodu może być oranżeria na balkonie. Ładnie oszklony może poszerzyć nasze mieszkanie o dodatkową przestrzeń. Czy zabudowa balkonu to dobry pomysł? Dlaczego warto zrobić zabudowę balkonu w mieszkaniu?

czy zabudować balkon dodano: 03.04.2012 11:20

Jak urządzić na tarasie kącik relaksacyjny?

Urządź na tarasie kącik relaksacyjny. Przepis jest banalny: wystarczą ładne przedmioty, optymistyczne kolory oraz pachnące kwiaty. Taras nawiązujący stylem do wystroju pokoju staje się jego przedłużeniem i powiększa go optycznie. Sprawdzą się rozsuwane drzwi, jednakowa podłoga oraz meble i dodatki w stylu nawiązującym do wystroju wnętrza. U progu sezonu wiosennego oferta rzeczy na taras i do ogrodu będzie naprawdę bogata. Wybierz rzeczy estetycznie wykonane. Meble powinny być trwałe i wygodne.

kwiaty dodano: 28.11.2013 21:41

Płytki ceramiczne dopasowane do funkcji pomieszczeń: czym się kierować przy wyborze płytek?

Wybierając płytki ceramiczne, nie powinieneś kierować się jedynie ich wyglądem. Należy brać pod uwagę klasę ścieralności, wymiary i specjalne właściwości kafelków. Ich rodzaj trzeba dopasować przede wszystkim do typu pomieszczenia, w którym mają być położone.

aranżacja łazienki dodano: 10.11.2011 17:28 | odpowiedz (1)

Jak zmienić balkon w kwitnącą zieloną oazę? Jakie rośliny, jakie doniczki, jaki wystrój?

Tworząc roślinną aranżację balkonu, warto postawić na jeden kolor i postarać się o rośliny, meble i akcesoria utrzymane w jednej kolorystyce. Warto też pamiętać o zasadach sadzenia roślin w skrzynkach.

aranżacja balkonu dodano: 16.07.2012 13:16

Jak latem pielęgnować rosliny na balkonie?

Balkon cały w kwiatach to letnia oaza dla domowników. Jeśli ma słuszne rozmiary - może służyć nawet jako przedłużenie mieszkania. Aby rośliny pięknie zdobiły nasz balkon, trzeba latem o nie dbać - podlewać, nawozić i czyścić. Jak to robić, by rośliny bujnie rosły i obficie kwitły?

donice dodano: 18.07.2012 18:58

Jak urządzić balkon? Jak urządzić taras? MEBLE na BALKON i TARAS [GALERIA]

Szukasz pomysłów na aranżację balkonu? Oto i one! Pomożemy ci stworzyć warunki do relaksu, pracy, przyjmowania gości.

jak urządzić balkon dodano: 24.06.2013 15:44

KOLEKTORY SŁONECZNE, czy można zainstalować w mieszkaniu w bloku?

Słyszałeś o kolektorach słonecznych? Dzięki nim można mieć ciepłą wodę za darmo. Ale czy można je zainstalować w mieszkaniu w bloku? Czy to opłacalna inwestycja?

ciepła woda dodano: 22.07.2013 09:33

Czy można mieć oczko wodne na balkonie?

Oczko wodne wcale nie jest zarezerwowane dla posiadaczy ogródków. Można je zrobić także na balkonie czy tarasie. Zobacz jak zrobic oczko wodne na balkonie. 

oczko wodne dodano: 02.07.2012 14:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

balkon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. balkon. Wszystko na temat balkon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.