porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BAMBUS - pielęgnacja, hodowla

Popularny bambus - "Lucky Bamboo" to ładna i dekoracyjna roślina nie wymagająca dużych nakładów pracy. Podpowiadamy, jak go najlepiej pielęgnować. Czy Bambusy (nie) wymagają szczególnej pielęgnacji? Jak hodować i pielęgnować bambusa? Czy BAMBUSY NIE wymagają szczególnej pielęgnacji?

bambus podlewanie dodano: 19.02.2012 22:04

DOMINIK ŻYCKI RADZI: JAKIE UBRANIE DLA ŻEGLARZY. Spodnie z bambusa i drewna?

Od wielu lat znamy nowoczesne tkaniny oddychające, czyli membranowe cuda inżynierii materiałowej takie jak - Goretex, Sympatex i wiele innych, które pozwalają uprawiać sport w bardzo komfortowych warunkach.

Ballistic Eco Pants dodano: 27.01.2012 15:01

Co wyczarujesz w kuchni z pędów bambusa

Pędy bambusa to niezbędny składnik w japońskiej kuchni. Doskonale pasują do sałatek i potraw duszonych oraz smażonych. Wypróbuj nasze przepisy i sprawdź, jak smakują.

kuchnia dodano: 05.11.2014 14:35

Uprawa bambusa w Polsce. Jak to robić? [SPRAWDZONE RADY]

Bambusy pochodzą z ciepłych obszarów Azji, ale niektóre z nich mogą być uprawiane w naszym klimacie. Są wystarczająco odporne na mróz, aby zimować w ogrodzie.

uprawa bambusa dodano: 05.10.2014 16:53

Bambusy w ogrodzie - jakie posadzić, jakie są modne?

Egzotyczny bambus to roślina, która doskonale wpisuje się również w polskie ogrody. Dają sobie radę z kapryśnym klimatem i dobrze wyglądają. Sprawdź, jakie bambusy posadzić w swoim ogrodzie.

bambus w ogrodzie dodano: 30.04.2014 12:25

Lucky bamboo – jak uprawiać bambusa w doniczce?

Lucky bamboo czyli szczęśliwy bambus to roślina, która ze względu na niewielkie wymagania może być uprawiana przez każdego.

dracena braunii dodano: 15.04.2014 10:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

bambus szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bambus. Wszystko na temat bambus na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.