porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ponad milion klientów bankowości mobilnej w PKO Banku Polskim

Rośnie popularność bankowania w necie. Mobilnie: telefonem, tabletem, a nawet przez konsolę do gry czy czytnik e-book – w ten sposób ponad milion klientów zalogowało się do serwisów transakcyjnych PKO lub aplikacji mobilnej IKO w I kwartale 2015 roku. Najstarszy z nich miał 92 lata, najmłodszy 13 lat.

mobilna bankowość dodano: 07.05.2015 11:57

Gdzie kupić sztabki złota po cenie takiej samej jak w Mennicy Polskiej?

W 1200 oddziałach PKO Banku Polskiego można nabywać sztabki złota w cenie, takiej jak, w Mennicy Polskiej. Najczęściej kupowane są sztabki o gramaturze 1 g. W ciągu niespełna miesiąca bank sprzedał już złoto o wartości ponad 500 tysięcy złotych. W ofercie znajdują się sztabki złota najczystszej próby.

cena złota dodano: 13.01.2015 14:03

Jak bank PKO umocnił pozycję lidera polskiego sektora bankowego?

Jako jeden z nielicznych w polskim sektorze bankowym, PKO Bank Polski powołał Rzecznika Klientów, który od początku 2014 r. jest do ich dyspozycji. PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Został uhonorowany przez „Bank of the Year in Poland” przyznaną przez miesięcznik „The Banker"

bankowość dodano: 07.01.2015 12:13

Jak rozsądnie korzystać z karty kredytowej? 5 zasad

Przy rozsądnym korzystaniu karta kredytowa może być środkiem wspomagającym zachowanie płynności finansowej w domowym budżecie. Trzeba jednak pamiętać, że wirtualne pieniądze wydaje się łatwo. Ich spłata jest już trudniejsza.

dług dodano: 02.01.2015 22:59

Konsekwencje poręczenia długu: jakie są?

Poręczenie jest umową zawieraną pomiędzy wierzycielem i poręczycielem. Wierzyciel, najczęściej bank, może w określonych sytuacjach żądać od poręczyciela spłacania zaciągniętego długu.

długi dodano: 27.10.2014 14:21

Jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej?

Coraz chętniej korzystamy z plastikowych pieniędzy zamiast z gotówki. To wygodne i ułatwiające życie rozwiązanie, ale używając karty kredytowej trzeba bardzo uważać. Inaczej łatwo możemy wpaść w pułapkę zadłużenia, a banki każą sobie słono płacić za nieterminowe spłaty zaległości.

gotówka dodano: 25.07.2014 15:42

Koniec tajemnicy bankowej? Co się zmienia w przepisach?

21 lipca 2014 roku Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) opublikowała na swojej stronie internetowej nowe zasady dotyczące wymiany informacji objętych tajemnicą bankową. Dla celów podatkowych, szczegóły dotyczące rachunków bankowych będą automatycznie rozprowadzane między państwami.

przepisy bankowe dodano: 24.07.2014 16:09

Komu premia z ksiązeczki mieszkaniowej

Masz szansę odzyskać kilka albo nawet kilkanaście tysięcy złotych, jeśli zlikwidujesz starą książeczkę mieszkaniową. To premia gwarancyjna, która przysługuje tym, którzy przez lata oszczędzali na własne M.
książeczka mieszkaniowa dodano: 02.10.2013 14:03

Jak negocjować z bankiem, gdy nie spłacasz kredytu?

Prawie każdy z nas spłaca jakiś kredyt, a czasem nawet kilka. To normalne, bo bez pożyczki z banku często nie stać by nas było na zakup mieszkania, telewizora, komputera czy samochodu. I nic się nie dzieje dopóki regularnie płacimy raty. Ale co robić, gdy nie stać nas na spłatę zadłużenia?

długi dodano: 25.09.2013 12:31

Ubezpieczenie medyczne z banku - na co zwracać uwagę?

Pracodawca nie chce dofinansować prywatnej opieki lekarskiej? Może zrobić to bank. To kolejny sposób instytucji finansowych na przyciągnięcie klientów.

firma ubezpieczeniowa dodano: 22.04.2013 06:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w ...

bank szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bank. Wszystko na temat bank na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.