porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zwykły bohater - co wiemy o show TVN?

"Zwykły bohater" to konkurs, którego finał odbył się 5 grudnia 2011 roku w Teatrze Narodowym w Warszawie. Na czym polegał ten program, kto wziął w nim udział i kto został zwycięzcą pierwszej edycji? Mówimy wszystko na temat zwykłych bohaterów.

Dominik Szynk dodano: 12.12.2011 15:16 | odpowiedz (1)

ZWYKŁY BOHATER, co wiemy o akcji organizowanej przez TVN, bank BPH i portal Onet.pl?

Zwykły bohater to akcja telewizji TVN, banku BPH oraz portalu ONET.pl, której celem jest promowanie postaw ludzi wykazujących się odwagą, chęcią niesienia pomocy innym. Zwykły bohater ma być wzorem dla reszty społeczeństwa jak powinno się postępować w codziennym życiu. Kto został zwykłym-niezwykłym bohaterem?

Bożena Walter dodano: 12.12.2011 17:09

Lokata antybelkowa się skończyła - zobacz inne produkty bankowe, o których mało kto wie

Lokaty antybelkowe czeka ostateczny koniec. Jeszcze na początku listopada 2011 bankowcy kombinowali jak ominąć nowelizację przepisów podatkowych, jednak po ostrym upomnieniu ze strony szefa KNF-u (Komisja Nadzoru Finansowego) już wiadomo, że nie ma na to szans. Czy jest jakiś inny sposób na efektowne i bezpieczne oszczędzanie?


 

bank Millenium dodano: 21.12.2011 09:56

W jakim banku opłaca się brać kredyt hipoteczny? Sprawdź ranking i wybierz najlepszą opcję

W III kwartale 2011 r. w polskich bankach zawartych zostało ponad 59,5 tys. umów kredytowych na kwotę 12,8 mld zł, jak wynika z raportu AMRON-SARFiN. To się niestety zmieni za sprawą znowelizowanej Rekomendacji S. Dlatego z decyzją o zaciągnięciu kredytu hipotecznego powinniśmy się pospieszyć. Jaką ofertę wybrać? Jaką walutę? 

bank Millenium dodano: 16.12.2011 16:19

Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe - RANKING banków

Ranking najkorzystniejszych kredytów i pożyczek gotówkowych dostępnych na krajowym rynku zaskakuje. Udało nam się wyszukać najtańszą ofertę szybkiej bankowej pożyczki oraz znamy najatrakcyjniejsze promocje. Prześledź wyniki analizy i wybierz najlepszą opcję.

 

bank Millenium dodano: 16.12.2011 15:05

Czy warto brać kredyt w euro?

Euro wciąż jest na krawędzi, więc przyszłość wspólnej waluty jest niepewna. Czy warto brać kredyt w euro? Każdy kto ma zdolność kredytową i zastanawia się nad kupnem mieszkania lub samochodu powinien głęboko rozważyć wybór kredytu w obcej walucie, szczególnie w euro, które zdaje się już nie być takie bezpieczne. 

BZWBK dodano: 14.12.2011 09:57

Co się stanie z ratami kredytów zaciągniętych w euro? Co robić jeżeli strefa euro upadnie?

Co się stanie z ratami kredytów w razie upadku euro? Wzrosną, spadną, a może nic się nie stanie? Czego powinniśmy się obawiać, jeżeli kupiliśmy mieszkanie na kredyt wzięty w euro? Jak banki będą się wystrzegać strat?

BZWBK dodano: 09.12.2011 16:10

Dlaczego zmniejsza się ilość kredytów w euro? Czemu banki tak niechętnie udzielają kredytów

Spada ilość kredytów branych w euro. Jakie są tego przyczyny? Czy upadek sterfy euro jest realną przyczyną zahamowania procesu udzielania kredytu w euro przez banki komercyjne?

BZWBK dodano: 13.12.2011 15:59

Co się stanie z kredytami w EURO, jeśli upadnie strefa EURO?

Politycy robią wszystko, aby zapobiec upadkowi strefy euro. Ale co by się stało z naszymi kredytami, gdyby jednak im się nie udało? Czy jest się czego bać? Jak ochronić się przed stratami finansowymi, jeśli okaże się, że strefa euro musi upaść?

BZWBK dodano: 03.01.2012 10:28 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

bank BPH szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bank BPH. Wszystko na temat bank BPH na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.