porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Lokata antybelkowa się skończyła - zobacz inne produkty bankowe, o których mało kto wie

Lokaty antybelkowe czeka ostateczny koniec. Jeszcze na początku listopada 2011 bankowcy kombinowali jak ominąć nowelizację przepisów podatkowych, jednak po ostrym upomnieniu ze strony szefa KNF-u (Komisja Nadzoru Finansowego) już wiadomo, że nie ma na to szans. Czy jest jakiś inny sposób na efektowne i bezpieczne oszczędzanie?


 

bank BPH dodano: 21.12.2011 09:56

Konto oszczędnościowe, które z oferowanych przez banki kont jest najlepsze?

Sprawdź, jakie niespodzianki przyszykowały dla swoich klientów banki oferujące konta oszczędnościowe. Ile można zarobić przechowując pieniądze na koncie w banku Millenium, a ile w Deutsche Banku? Które konto opłaca się najbardziej?

ank BPH dodano: 10.02.2012 08:10

Kredyt samochodowy - ranking najlepszych ofert bankowych

Na rynku samochodowym trwa niespotykany od miesięcy zastój. Jednak na rynku kredytów samochodowych wciąż widoczna jest batalia o miano najkorzystniejszej oferty. Przeanalizujmy najkorzystniejsze oferty i sprawdźmy na jakie specjalne warunki kredytowania mogą liczyć zainteresowane nimi osoby.

ank BPH dodano: 16.12.2011 17:02

W jakim banku opłaca się brać kredyt hipoteczny? Sprawdź ranking i wybierz najlepszą opcję

W III kwartale 2011 r. w polskich bankach zawartych zostało ponad 59,5 tys. umów kredytowych na kwotę 12,8 mld zł, jak wynika z raportu AMRON-SARFiN. To się niestety zmieni za sprawą znowelizowanej Rekomendacji S. Dlatego z decyzją o zaciągnięciu kredytu hipotecznego powinniśmy się pospieszyć. Jaką ofertę wybrać? Jaką walutę? 

bank BPH dodano: 16.12.2011 16:19

Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe - RANKING banków

Ranking najkorzystniejszych kredytów i pożyczek gotówkowych dostępnych na krajowym rynku zaskakuje. Udało nam się wyszukać najtańszą ofertę szybkiej bankowej pożyczki oraz znamy najatrakcyjniejsze promocje. Prześledź wyniki analizy i wybierz najlepszą opcję.

 

bank BPH dodano: 16.12.2011 15:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

bank Millenium szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bank Millenium. Wszystko na temat bank Millenium na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.