porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak korzystać z wpłatomatu?

Wpłatomat to nowoczesne samoobsługowe urządzenie bankowe, które umożliwi ci wpłatę gotówki bez konieczności stania w kolejce do okienka. Zobacz, jak się z niego korzysta.

wpłatomat dodano: 16.04.2015 12:05

Droższe bankomaty? Zmiana warunków

Banki, będące właścicielami sieci bankomatów, zawiązały koalicję, która ma pomóc im w zwiększeniu zarobków. Chcą zmiany warunków, na jakich świadczą usługi użytkownikom kart. Bardzo możliwe, że zniknie możliwość darmowego wypłacania pieniędzy.

intercharge dodano: 19.02.2015 09:37

Jak bezpiecznie korzystać z bankomatu?

Bankomat - bardzo wygodny, czynny przez 24 godziny na dobę, łatwy w obsłudze. Korzystanie z niego wydaje się bajecznie proste, ale równie łatwo można paść ofiarą bankomatowych oszustów.

bankomaty dodano: 16.01.2015 15:23

Jak bezpiecznie KORZYSTAĆ Z BANKOMATU? Jak nie paść ofiarą bankomatowych oszustów?

Bankomat - bardzo wygodny, czynny przez 24 godziny na dobę, łatwy w obsłudze. Korzystanie z niego wydaje się bajecznie proste, ale równie łatwo można paść ofiarą bankomatowych oszustów. Oto kilka wskazówek, które zwiększą twoje bezpieczeństwo.

bezpieczeństwo dodano: 11.04.2012 00:00

Jak się nie dać okraść przy bankomacie? Bankomaty nie daj się okraść!

Ich praktyka określana jest jako „skimming” czyli „zbieranie śmietanki”. Na taką śmietankę w postaci dostępu do twojego konta bankowego mają ochotę złodzieje. Czekają na ciebie tam, gdzie zupełnie się tego nie spodziewasz. Naucz się rozpoznawać zagrożenie i nie daj się okraść !

karta kredytowa dodano: 13.03.2012 23:47

Jak mądrze płacić kartą za granicą? Jak bezpiecznie płacić kartą?

Wiele osób korzystających z karty za granicą nie zdaje sobie sprawy z dodatkowych kosztów. Nieostrożne używanie „plastików” za granicą może spowodować naprawdę duże straty. Mówimy, co zrobić, by nie narazić się na niepotrzebne koszty.

BANKIER dodano: 02.03.2012 08:33

Jak bezpiecznie korzystać z bankomatu?

Jeśli po włożeniu karty do bankomatu i wprowadzeniu PIN-u maszyna nie wyda pieniędzy, może to oznaczać, że ktoś chce cię okraść. Jak zachować się w takiej sytuacji? Jak zminimalizować ryzyko kradzieży? Mówimy, jak bezpiecznie korzystać z bankomatu.

bank dodano: 02.03.2012 08:12

KIESZONKOWE NA KONTO? Jak wybrać konto dla ucznia?

Jeśli twoje dziecko skończyło 13 lat, pomyśl o założeniu dla niego konta w banku. Dziecko zarządzajac własną gotówką w banku uczy się  korzystania z usług finansowych, co na pewno przyda mu się za kilka lat. Kiedy zostanie posiadaczem „dorosłego” rachunku, będzie o wiele lepiej znało zasady funkcjonowania produktów finansowych, będzie zdawać sobie sprawę, za co i ile trzeba zapłacić korzystając z karty czy konta.

bank dodano: 21.12.2011 08:00

HAL-CASH: jak przelać pieniądze do bankomatu? Jak wypłacić gotówkę bez użycia karty?

Chcesz przesłać pieniądze osobie bez konta bankowego, a nie możesz czekać na realizację przekazu pocztowego? Nowa usługa hal-cash umożliwi ci przelew pieniędzy do bankomatu. Odbiór nastąpi bez użycia karty płatniczej. Tanio, szybko i bezpiecznie.

bank dodano: 25.10.2011 11:47

Skimming. Jak uchronić się przed bankomatowymi złodziejami?

W ostatnich latach plagą stały się kradzieże z kont bankowych dokonywane za pomocą nielegalnych kopii kart. Oto kilka zasad, których przestrzeganie uchroni cię przed złodziejami.

karta dodano: 27.09.2011 17:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

bankomat szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bankomat. Wszystko na temat bankomat na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.