porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zobacz (i spróbuj) jakie koktajle i drinki proponują nowojorscy barmani! Czy znasz przepisy na najmodniejsze drinki?

– Wiosną i latem mamy ochotę na coś o lekkim i orzeźwiającym smaku. Alkohol w drinku nie może dominować, mamy go czuć w tle. Nie chodzi przecież o to, żeby odurzyć się alkoholem, a o to, by mieć dobry humor – mówi Tony Abou-Ganima, barman z Bar Po na West Village. Podajemy przepisy na wiosenne orzeźwiające drinki rodem z Nowego Jorku!

alkohol dodano: 23.03.2012 13:07

Co najczęściej jadamy, będąc w pracy?

Nasze zaangażowanie w pracę i jej wydajność w dużej mierze zależy od tego, co i ile razy w czasie jej trwania jemy. Badania pokazują, że jemy przede wszystkim to co przyniesiemy z domu. A przynosimy... głównie kanapki. Pamiętajmy, że zgodnie z Kodeksem Pracy każdemu pracownikowi przysługuje przerwa na jedzenia. Korzystajmy z niej!

jedzenie dodano: 06.10.2011 11:02 | odpowiedz (1)

Kim jest IWONA WĘGROWSKA?

Mówi się, że to jedna z najbardziej atakowanych celebrytek w Polsce. Czy Iwona Węgrowska oprócz krągłych, wydatnych piersi ma coś do zaoferowania? Poznaj jej ciekawe przygody i dorobek artystyczny. Mówimy, kim jest Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska dodano: 03.10.2012 16:57

Kalendarium ślubne. 4 miesiące przed ślubem.

Cztery miesiące przed ślubem to już czas na wybranie fotografa, kamerzysty i świadków. Musicie też poinformować pracodawców o swoich urlopach.

fotograf dodano: 23.09.2011 10:52

Mięso z psów w polskich barach? Czy to możliwe?

W podwarszawskiej Wólce Kosowskiej znaleziono tonę mięsa niewiadomego pochodzenia. Prawdopodobnie jest to mięso m.in z psów, które trafiało do barów orientalnych w Warszawie i okolicach.

mięso dodano: 29.11.2014 17:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

bar szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bar. Wszystko na temat bar na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.