porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zobacz (i spróbuj) jakie koktajle i drinki proponują nowojorscy barmani! Czy znasz przepisy na najmodniejsze drinki?

– Wiosną i latem mamy ochotę na coś o lekkim i orzeźwiającym smaku. Alkohol w drinku nie może dominować, mamy go czuć w tle. Nie chodzi przecież o to, żeby odurzyć się alkoholem, a o to, by mieć dobry humor – mówi Tony Abou-Ganima, barman z Bar Po na West Village. Podajemy przepisy na wiosenne orzeźwiające drinki rodem z Nowego Jorku!

alkohol dodano: 23.03.2012 13:07

Co najczęściej jadamy, będąc w pracy?

Nasze zaangażowanie w pracę i jej wydajność w dużej mierze zależy od tego, co i ile razy w czasie jej trwania jemy. Badania pokazują, że jemy przede wszystkim to co przyniesiemy z domu. A przynosimy... głównie kanapki. Pamiętajmy, że zgodnie z Kodeksem Pracy każdemu pracownikowi przysługuje przerwa na jedzenia. Korzystajmy z niej!

jedzenie dodano: 06.10.2011 11:02 | odpowiedz (1)

Kim jest IWONA WĘGROWSKA?

Mówi się, że to jedna z najbardziej atakowanych celebrytek w Polsce. Czy Iwona Węgrowska oprócz krągłych, wydatnych piersi ma coś do zaoferowania? Poznaj jej ciekawe przygody i dorobek artystyczny. Mówimy, kim jest Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska dodano: 03.10.2012 16:57

Kalendarium ślubne. 4 miesiące przed ślubem.

Cztery miesiące przed ślubem to już czas na wybranie fotografa, kamerzysty i świadków. Musicie też poinformować pracodawców o swoich urlopach.

fotograf dodano: 23.09.2011 10:52

Mięso z psów w polskich barach? Czy to możliwe?

W podwarszawskiej Wólce Kosowskiej znaleziono tonę mięsa niewiadomego pochodzenia. Prawdopodobnie jest to mięso m.in z psów, które trafiało do barów orientalnych w Warszawie i okolicach.

mięso dodano: 29.11.2014 17:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

bar szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bar. Wszystko na temat bar na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.