porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego zagraniczne media tak często mówią o POLSKICH OBOZACH ZAGŁADY? Ignorancja czy przejęzyczenie?

Wielka wpadka Baracka Obamy: amerykański prezydent użył sformułowania "polski obóz śmierci" (polish death camp), przyznając pośmiertnie Janowi Karskiemu - tajnemu wysłannikowi Polskiego Państwa Podziemnego - Medal Wolności. Dlaczego kolejny polityk najwyższego szczebla hitlerowskie obozy zagłady nazywa polskimi? Jak Ministerstwo Spraw Zagranicznych piętnuje takie przypadki?

jan karski dodano: 30.05.2012 11:51

Czy dojdzie do rozwodu u Obamów?

Według pisma National Enquire w małżeństwie Baracka i Michelle Obama nastały trudne czasy. Prezydent Stanów Zjednoczonych najprawdopodobniej od dłuższego czasu zdradza swoją żonę. Mówimy, czy dojdzie do rozwodu u Obamów.

michelle obama dodano: 18.01.2014 11:56

Kim jest Mitt Romney? Dlaczego kandydat Republikanów na prezydenta USA odwiedzi Polskę?

Mitt Romney zawitał do Polski 30 lipca. Przyleciał do nas prosto z Izraela, gdzie dał radę urazić Palestyńczyków. Kim jest kandydat Republikanów na prezydenta USA i czemu zjawił się w Polsce?

MITT ROMNEY dodano: 30.07.2012 11:52

Nowa koncepcja ogrodu. Jaki jest najmodniejszy ogród 2012 roku?

Zakładanie ogrodu. Iglaki - świerki, sosny i jałowce, podobnie jak rząd zielonych tui przy parkanie, to powszechy dziś obraz polskiego ogrodu, nawet w mieście. Ale czas się ich pozbyć. Najmodniejszy ogród roku 2012 wygląda zupełnie inaczej. Jak założyć modny ogród?

co jest trendy dodano: 05.05.2012 12:39

Czym się różni PRZEJĘZYCZENIE od NIEŚCISŁOŚCI? Co popełnił Barack Obama, mówiąc o POLSKICH OBOZACH ŚMIERCI?

Wręczając Prezydencki Medal Wolności przyznany pośmiertnie Janowi Karskiemu, prezydent Barack Obama wspomniał o "polskich obozach śmierci". Czy było to przejęzyczenie, czy nieścisłość?

Adam Rotfeld dodano: 31.05.2012 14:23

KTO WYGRAŁ WYBORY w USA? Jak wybierany jest prezydent USA? ZASADY

W 2012 odbyły się wybory prezydenckie w USA, kraju będącym największym światowym mocarstwem. Jak Amerykanie wybierają prezydenta i kogo wybrali w październiku 2012 roku? Wiadomo już, że prezydentem USA będzie ponownie OBAMA.

konstytucja USA dodano: 07.11.2012 07:20

Wybory prezydenckie w USA - co to są SWING STATES? Dlaczego SWING STATES są ważne?

Wybory prezydenckie w USA są na finiszu, a kampania już od dłuższego czasu koncentruje się tylko na kilku stanach. Większość z nich to tzw. swing states, na które kandydaci przeznaczają najwięcej czasu i pieniędzy. Dlaczego swing states są takie ważne? Które stany USA decydują o wyniku wyborów?

MITT ROMNEY dodano: 05.11.2012 16:28

Swing states w USA. Gdzie się wybiera prezydenta Stanów Zjednoczonych?

O wyniku wyborów w USA decyduje liczba zgromadzonych w wyniku głosowania elektorów. Większość stanów ma mniej więcej stałe preferencje wyborcze, więc o wyniku wyborów decydują tzw. swing states, które głosują mniej stabilnie. W których stanach wybiera się zatem prezydenta USA?

MITT ROMNEY dodano: 07.11.2012 17:35

Jak przeprowadzane są wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych?

Stany Zjednoczone od początku swojego istnienia są demokracją, to fakt. Jednak ich podstawowy demokratyczny mechanizm, czyli wybory wygląda nieco inaczej niż w Polsce czy innych europejskich krajach. Zobacz, jak organizowane są wybory prezydenckie w USA.

demokraci dodano: 05.11.2012 10:40 | odpowiedz (1)

Kto stoi za zamachem terrorystycznym w czasie maratonu w BOSTONIE? VIDEO

Trzy osoby zgineły, 17 jest w stanie krytycznym w szpitalach, ponad 140 osób rannych - tak wygląda sytuacja po wybuchu dwóch bomb w pobliżu mety maratonu w Bostonie. Kto stoi za zamachem, bo najprawdopodobniej był to zamach terrorystyczny?

MARATON W BOSTONIE dodano: 16.04.2013 07:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

barack obama szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. barack obama. Wszystko na temat barack obama na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.