porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kobiety rządzą! Dowiedz się, jakie kobiety stoją na czele ministerstw w rządzie Tuska

W nowym rządzie Donalda Tuska zaszły zasadnicze zmiany. Premier zmniejszył liczbę kobiet zasiadających na stanowiskach ministrów. Ministrami swoich resortów pozostaną w dalszym ciągu Barbara Kudrycka i Elżbieta Bieńkowska. Dwie nowe panie minister, to Krystyna Szumilas i Anna Mucha.

Anna Mucha dodano: 20.11.2011 07:56

Kim jest Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego? [SYLWETKA]

Barbara Kudrycka jest ministrem nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska. Co trzeba o niej wiedzieć? Oto najważniejsze fakty z życia minister Kudryckiej!

drugi rząd tuska dodano: 04.07.2013 09:41

BARBARA KUDRYCKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Kolna. Zobacz SYLWETKĘ posła

Barbara Kudrycka, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 24 (OKW Białystok). Deputowana do Parlamentu Europejskiego i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w rządzie Donalda Tuska.

Białystok dodano: 02.11.2011 23:47 | odpowiedz (1)

Kim jest Barbara Kudrycka - minister nauki i szkolnictwa wyższego?

Barbara Kudrycka to 55-letnia obecna Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w rządzie Donalda Tuska. Zobacz jak Barbara Kudrycka zaszła tak daleko w karierze politycznej i czemu zawdzięcza swoje awanse.

donald tusk dodano: 18.11.2011 06:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Mazolewski to gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy. Jest liderem ...

Barbara Kudrycka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Barbara Kudrycka. Wszystko na temat Barbara Kudrycka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.