porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DESZCZOWA PIOSENKA w Teatrze Muzycznym ROMA - czy warto wybrać się na ten musical?

Wojciech Kępczyński, dyrektor Teatru Muzycznego Roma, od 15 lat mierzy się na scenie przy stołecznej ul. Nowogrodzkiej z największymi musicalami świata. Zwykle z tych prób wychodzi zwycięsko, czego dowodzą tłumy widzów zapełniające widownię na kolejnych premierach Romy. Tak było i tym razem. „Deszczowa piosenka” została zrealizowana na podstawie oryginału, czyli filmu wyprodukowanego w Metro-Goldwyn-Mayer w oryginalnej choreografii filmu Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena. Warto wybrać się na ten musical, bo optymistyczne przesłanie i wdzięk wykonawców przysłaniają jego drobne słabości.

dariusz kordek dodano: 13.10.2012 15:28 | odpowiedz (1)

BARBARA KURDEJ-SZATAN w M JAK MIŁOŚĆ. Kogo zagra? Od kiedy będziemy mogli ją oglądać?

Wreszcie! Po miesiącach oczekiwania Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w „M jak miłość”. Jednak wbrew oczekiwaniom nie zastąpi Joanny Koroniewskiej w roli Gosi. W serialu pojawi się nowa bohaterka, Asia.

Andrzej Młynarczyk dodano: 19.05.2014 13:21

Czy Barbara Kurdej-Szatan będzie grała w serialu?

Wygląda na to, że kampania reklamowa sieci Play wylansowała nową gwiazdę show-biznesu. Występująca w niej Barbara Kurdej-Szatan ma duże szanse na główną rolę w serialu, który ma pojawić się wiosną na antenie TVP2.

Baron 24 dodano: 21.10.2013 10:12

Rafał Szatan – kim jest mąż Basi Kurdej-Szatan, blondynki z reklamy Play?

Jego żona, występująca w reklamach firmy Play Barbara Kurdej-Szatan, stała się ostatnio jedną z najpopularniejszych twarzy show-biznesu. Ale Rafał Szatan ma w tej branży swoje własne miejsce.

basia kurdej szatan dodano: 30.10.2013 14:39

Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, ponadto jest jednym z filarów zespołu Soul City, jednak większość widzów i tak zapewne kojarzy ją głównie jako blondynkę z serii reklam sieci Play, w której zagrała konsultantkę zachwycającą się kolejnymi celebrytami.

basia kurdej-szatan dodano: 16.09.2013 12:53

Basia Kurdej-Szatan - w jakim filmie zagrała?

Barbara Kurdej-Szatan wie, jak osiągnąć sukces. Ta seksowna blondynka, która podbiła serca Polaków występując w jednej z reklam, zagrała główną rolę w nowej komedii romantycznej. Aktorka wciąż nie może uwierzyć, że jej marzenia się spełniają.

Dzień dobry kocham cię dodano: 16.11.2014 09:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

barbara kurdej-szatan szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. barbara kurdej-szatan. Wszystko na temat barbara kurdej-szatan na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.