porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zobacz (i spróbuj) jakie koktajle i drinki proponują nowojorscy barmani! Czy znasz przepisy na najmodniejsze drinki?

– Wiosną i latem mamy ochotę na coś o lekkim i orzeźwiającym smaku. Alkohol w drinku nie może dominować, mamy go czuć w tle. Nie chodzi przecież o to, żeby odurzyć się alkoholem, a o to, by mieć dobry humor – mówi Tony Abou-Ganima, barman z Bar Po na West Village. Podajemy przepisy na wiosenne orzeźwiające drinki rodem z Nowego Jorku!

alkohol dodano: 23.03.2012 13:07

BATMAN FOREVER - dlaczego warto obejrzeć film o przygodach najsłynniejszego człowieka-nietoperza?

Film o przygodach najsłynniejszego człowieka-nietoperza ma wielu wielbicieli  Bruce Wayne (Val Kilmer) to człowiek-zagadka. W ciągu dnia elegancki i czarujący, bogaty filantrop. W nocy zaś człowiek-nietoperz, obrońca prawa oraz bezlitosny pogromca przestępców. Tym razem jego przeciwnikami są Dwie Twarze (Tommy Lee Jones) i Człowiek Zagadka (Jim Carrey). 

człowiek nietoperz dodano: 01.05.2012 12:25

Jak podawać drinki na przyjeciu - poradnik barmana amatora.

Przygotowując przyjęcie, mamy na głowie wiele rzeczy. Prawie zawsze najprostsze są czynności związane z alkoholami. Zanim jednak zakupimy różnego rodzaju wódki, wina i likiery, musimy zastanowić się nad sposobem ich serwowania. Jak podawać napoje alkoholowe?

alkohol dodano: 31.12.2013 15:13

Jak oryginalnie spędzić wieczór panieński?

Uroczyste chwile przed ołtarzem muszą być poprzedzone szalonym wieczorem panieńskim. Nawet jeśli nie wiesz, jak wyglądał wieczór panieński Kate Middleton - sama też chcesz się poczuć jak księżniczka. Przed ślubem należy ci się szczypta szaleństwa, beztroski i uśmiechu. Jak oryginalnie spędzić tą ostatnią wolną noc? Oto kilka pomysłów.

Kate Middleton dodano: 21.09.2011 12:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

barman szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. barman. Wszystko na temat barman na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.