porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Przepis na BARSZCZ BIAŁY z PRAWDZIWKAMI według Władysława Kosiniaka-Kamysza

BARSZCZ BIAŁY z PRAWDZIWKAMI to znakomita zupa nie tylko na święta. Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz zdradza przepis, który jest przekazywany w jego rodzinie od pokoleń. Jak przyrządzić tę pyszną zupę?

barszcz biały przepis dodano: 27.12.2012 12:38

Barszcz Wielkanocny według przepisu Magdy Gwessler - Jak zrobić biały barszcz na Wielkanoc?

Podajemy przepis na biały barszcz wielkanocny Magdy Gessler. Szefowa "Kuchennych rewolucji" wie, jak ugotować wyśmienity barszcz na Wielkanoc, dlatego warto przed świętami poznać jej przepis. To danie twoja rodzina będzie wspominała jeszcze długo po świętach!

barszcz biały przepis dodano: 06.03.2016 11:10

Czym różni się barszcz biały od żurku?

Czy zastanawialiście się kiedyś czym różni się barszcz biały od żurku? Czy jest to ta sama potrawa pod różną nazwą, czy też dwa zupełnie różne dania? Jak rozróżnić barszcz biały od żurku?

zakwas na biały barszcz dodano: 01.04.2013 13:54

Jaka jest różnica między białym barszczem a żurkiem?

Żurek i biały barszcz wyglądają i smakują  podobnie, ale przygotowywane i podawane są kompletnie inaczej. Jak rozpoznać, czy właśnie jemy żurek, czy barszcz? Czym różnią się te dwie zupy?

kiszona kapusta dodano: 30.03.2012 16:55

Czym się różni żurek od barszczu białego?

Jak zwykle to diabeł tkwi w szczegółach i podobnie jest żurkiem i barszczem białym. Zazwyczaj Wielkanoc to święta, podczas których połowa Polaków poza jajkami i wędlinami stawia na stoły barszcz biały, a druga połowa żurek. Czy wiemy zatem czym różnią się te zupy od siebie, że aż tak nas podzieliły?

przepisy dodano: 11.09.2011 21:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA

Serialowy amant i laureat plebiscytu VIVA Najpiękniejsi, a z wykształcenia ...

barszcz biały szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. barszcz biały. Wszystko na temat barszcz biały na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.