porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BARSZCZ Z USZKAMI - jak zrobić? Podajemy łatwy przepis na wigilijny barszcz

Tradycyjną wigilijną zupą jest barszcz czerwony podawany z uszkami z farszem grzybowym. Mówimy, jak przyrządzić barszcz z uszkami.

barszcz czerwony dodano: 15.12.2013 23:39

Zakwas na barszcz czerwony - jak zrobić? SPRAWDZONY PRZEPIS

Na kolację wigilijną musi być barszcz z uszkami. Zamiast kupować gotowy w kartonie przygotuj barszcz samodzielnie. najpierw jedank zrób zakwas, bo barszcz czerwony na zakwasie jest naprawdę bezkonkurencyjny. Mówimy, jak zrobić zakwas do wigilijnego barszczu.

barszcz czerwony dodano: 26.11.2013 15:54

Barszcz z majerankiem - jak zrobić? Podajemy prosty przepis na barszcz wigilijny z grzybami i majerankiem

Wigilijne potrawy mają smak tradycji - barszcz czerwony ugotowany z dodatkiem suszonych grzybów to jedno z takich dań. Jak ugotować wigilijny barszcz z grzybami?

barszcz dodano: 19.12.2013 11:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

barszcz czerwony na zakwasie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. barszcz czerwony na zakwasie. Wszystko na temat barszcz czerwony na zakwasie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.