porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Katarzyna W. skazana: gdzie jest Bartek Waśniewski?

Bartek Waśniewski jakiś czas temu wyjechał do Anglii, gdzie próbuje na nowo ułożyć sobie życie i spokojnie pracować. W ten sposób chciał uciec przed mediami i szumem, który w Polsce jest związany z procesem jego żony Katarzyny. Mówimy, gdzie teraz jest i czym zajmuje się Bartek Waśniewski.

Bartek Waśniewski co robi dodano: 03.09.2013 12:50

Dzieciństwo i młodość Bartka Waśniewskiego. Co o swojej przeszłości mówi ojciec Madzi?

„Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego″ zawierają wiele szczegółów z życia Bartka Waśniewskiego, ojca Madzi z Sosnowca. Waśniewski opowiada o swoich rodzicach, młodości, buncie nastolatka i młodzieńczych pasjach. Jak wyglądało dzieciństwo Bartka Waśniewskiego i czym się interesował w młodości? Pamiętniki Bartka Waśniewskiego do kupienia w kioskach od 20 marca.

Bartek Waśniewski pamiętniki dodano: 21.03.2013 15:53

Pamiętniki Bartka Waśniewskiego. Co mówi o sobie Bartek Waśniewski, ojciec zmarłej Madzi?

„Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego” przedstawia historię życia Bartka Waśniewskiego. Tematem przewodnim jest małżeństwo z Katarzyną Waśniewską i tragedia związana ze śmiercią ich córki Madzi. Książka jest bogato ilustrowana prywatnymi zdjęciami Bartka, na których często pojawiają się też Katarzyna i Madzia. Czego jeszcze dowiadujemy się o Bartku Waśniewskim?

Bartek Waśniewski dzieciństwo dodano: 20.03.2013 10:04 | odpowiedz (9)

Proces WAŚNIEWSKIEJ, 10. rozprawa: Co robi Bartek Waśniewski? Co teraz robi ojciec małej Madzi?

W cieniu procesu Katarzyny W. kryje się też tragedia Bartka Waśniewskiego, męża Katarzyny i ojca zmarłej Madzi. Co teraz robi Bartek Waśniewski? Czy ma jakieś plany na przyszłość?

Bartek Waśniewski co robi dodano: 08.07.2013 11:06 | odpowiedz (1)

Proces Katarzyny W - jakie pytania zadał biegłym obrońca matki Madzi? Dziewiąty dzień procesu

Dziewiąty dzień procesu Katarzyny W. to ostatni moment - ważny dla oskarżonej, kiedy może dojść do przełomu i przechylić szalę na korzyść Katarzyny W.  W czasie pierwszego przesłuchania z biegłymi pytania zadawał sąd i prokurator, dzisiaj biegli są do dyspozycji mecenasa Arkadiusza Ludwiczka. 

biegli dodano: 17.06.2013 10:46

Proces Katarzyny W.: dziś zeznaje Bartek Waśniewski. Pogrąży matkę Madzi?

Poniedziałek 8 lipca 2013 roku to kolejny dzień procesu Katarzyny W. Dziś zeznaje Bartek Waśniewski. Czy mąż oskarżonej pogrąży matkę małej Madzi? Mówimy, jakie wątki pojawiają się w zeznaniach Bartłomieja Waśniewskiego.

Katarzyna W dodano: 08.07.2013 09:40

Proces Katarzyny W. - co zeznali biegli? Jak zginęła Madzia?

Ósmy dzień procesu matki Madzi, Katarzyny W.:  co zeznali biegli? Czy mają mocne dowody na to, że półroczne dziecko zostało uduszone przez matkę? Jeśli podtrzymają swoje argumenty -  Katarzynie W. może grozić dożywocie, jeśli nie - już jesienią może opuścić areszt.

Madzia z Sosnowca dodano: 12.06.2013 10:43

Co Waśniewski napisał o żonie? Pamiętniki Bartka Waśniewskiego

„Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego″ to publikacja, w której Bartek Waśniewski opowiada o swoim życiu i małżeństwie z Katarzyną Waśniewską. Bartek wspomina, że dość szybko się w sobie zakochali. Z czasem zaczął odkrywać, że Katarzyna Waśniewska w wielu kwestiach go okłamuje. A sprawa Madzi doprowadziła do rozpadu małżeństwa Waśniewskich.

Bartłomiej Waśniewski dodano: 21.03.2013 12:55 | odpowiedz (2)

Proces Katarzyny W., 10. rozprawa: Bartek Waśniewski podważy linię obrony żony?

PROCES KATARZYNY W. Dziś kolejna rozprawa kobiety oskarżonej o zabójstwo córki. To już 10. odsłona procesu, w którym sędziowie próbują ustalić, jaki udział w śmierci dziecka miała jego matka. W sądzie pojawił się również Bartek Waśniewski. Jakie znaczenie dla sprawy ma jego obecność?

arkadiusz ludwiczak dodano: 08.07.2013 11:40

Proces Katarzyny W. matki MADZI z Sosnowca: kiedy koniec? Ile jeszcze rozpraw? Kto będzie zeznawał?

Katarzyna Waśniewska oskarżona o zabicie córki już kolejny raz staje przed sądem. Jej proces trwa od 18 lutego 2013 r. Ile jeszcze rozpraw odbędzie się, zanim sąd wyda wyrok? Na kiedy przewiduje się zakończenie procesu Katarzyny W.? Kto jeszcze będzie zeznawał podczas kolejnych rozpraw?

arkadiusz ludwiczak dodano: 02.09.2013 09:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

bartek waśniewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bartek waśniewski. Wszystko na temat bartek waśniewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.